Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Odwiedziny przedszkolaków w ostrzeszowskiej komendzie
dsc07240Sporym zainteresowaniem cieszy się szerzenie profilaktyki wśród dzieci poprzez ich odwiedziny na ostrzeszowskiej komendzie. Przedszkolaki dzięki tej wizycie bliżej poznają zawód policjanta oraz mogą zobaczyć jak na co dzień pracują funkcjonariusze policji. 
…więcej
 
Bezpieczeństwo w okresie Święta Zmarłych
zniczW piątek 28 października 2016 roku rozpocznie się ogólnopolska akcja „ZNICZ 2016”, która zakończy się 2 listopada. Jak co roku policjanci prowadzić będą wzmożone działania, aby zapewnić bezpieczeństwo w okresie Święta Zmarłych. 
…więcej
 
Wtargnął wprost pod pojazd, poniósł smierć na miejscu (25.10.2016r.)
2W powiecie ostrzeszowski, na drodze wojewódzkiej numer 449 w miejscowości Bukownica doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna chcąc przejść na drugą stronę jezdni nie upewnił się czy bezpiecznie może przejść i wtargnął wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki bmw. W wyniku potrącenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. 
…więcej
 
Busem najechał na tył ciężarówki (25.10.2016r.)
kogut_policyjnyW Ostrzeszowie na krajowej jedenastce doszło do kolizji drogowej. Kierujący busem marki fiat ducato nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu ciężarowego marki daf. Sprawca za spowodowanie kolizji w ruchu drogowym został ukarany mandatem karny.
…więcej
 
Zostań ratownikiem życia i oddaj krew!
oddaj_krewRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu Oddział Terenowy w Ostrzeszowie oraz Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie zapraszają mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego do udziału w akcji pod nazwą Zostań Ratownikiem Życia i Oddaj KREW. 
…więcej
 
Pokopał samochód oraz rzucił tabletem o ziemię (22.10.2016r.)
krata_3Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie nietrzeźwego pracownika jednej z firm drogowych. Mężczyzna podczas kierowania ruchem umyślnie pokopał przejeżdżający pojazd. Z chwilą gdy poszkodowany kierujący wysiadł z samochodu, sprawca wyszarpnął mu z ręki tablet i rzucił nim o ziemię. Agresywny pracownik, gdy tylko wytrzeźwiał usłyszał dwa zarzuty: umyślnego uszkodzenia mienia oraz pełnienie w stanie nietrzeźwości czynności związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa ruchu pojazdów.
…więcej
 
Nie zachował bezpiecznej odległości (22.10.2016r.)
mkkW miejscowości Mączniki, w gminie Kraszewice kierujący pojazdem typu bus nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył poprzedzającego go samochodu marki dacia. Sprawca został ukarany grzywną.
…więcej
 
Znaleziono telefon komórkowy marki LG
policjaPolicjanci proszą o kontakt właściciela telefonu komórkowego marki LG. W chwili obecnej przedmiot znajduje się na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27, który można odebrać.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 4306