Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Światełko na drogę
dsc_0283Ostrzeszowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili akcję "Światełko na drogę". Przedsięwzięcie ma na celu ukierunkowanie najmłodszych na właściwe zachowanie się jako uczestnika ruchu drogowego oraz zakładanie elementów odblaskowych. Akcja została zorganizowana przy współpracy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu. 
…więcej
 
Finał Turnieju BRD 2015 w SP w Mikstacie (04.05.2015.)
dsc_0180W dniu 4 maja 2015 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Mikstacie odbył się finał Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Pierwsze miejsce w rywalizacji gimnazjów zdobyła drużyna z Gimnazjum w Czajkowie, w rywalizacji szkół podstawowych pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kobylej Górze. Gratulujemy
…więcej
 
Wsiadł za "kółko" po alkoholu (24.05.2015r.)
kogut-kgpPolicjanci patrolując miejscowość Kuźnica Grabowska zatrzymali nietrzeźwego 27-latka kierującego seatem ibizą. Sprawca za popełnione przestępstwo stanie przed Sądem.
…więcej
 
Kolizja w Przytocznicy (23.05.2015r.)
wrdPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali prawo jazdy oraz skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego na kierującego samochodem marki ford mondeo, który w Przytocznicy zderzył się z kierującą samochodem marki renault clio. 
…więcej
 
Nie stosował się do decyzji Starosty Powiatu Ostrzeszowskiego (22.05.2015r.)
lizakPolicjanci zatrzymali mężczyznę, który kierując pojazdem nie stosował się do decyzji Starosty Powiatu Ostrzeszowskiego. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 
…więcej
 
Znaleziono pieniądze  300zł

100Znaleziono gotówkę, którą ktoś zgubił w rejonie budynku Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie. Policja prosi o kontakt pechowca, który zgubił pieniądze.

…więcej
 
Kolejne spotkanie w Bibliotece Publicznej w Ostrzeszowie (19.05.2015r.)
1W miniony wtorek w Bibliotece Publicznej w Ostrzeszowie policjanci zajmujący się problematyką nieletnich oraz patologii spotkali się z gimnazjalistami. Tematem spotkania były uzależnienia nie tylko od spożywczych używek ale także powszechnych w naszej codzienności - telefon komórkowy, internet, portale społecznościowe.
…więcej
 
Uszkodził znak drogwy (18.05.2015r.)
kiaPolicjanci ukarali mandatem karnym mężczyznę kierującego volkswagenem golf, który na ul. Jana Pawła II uderzył w znak drogowy. 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 3276