Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Służba 24 h, niezależnie od tego, czy w służbie, czy w czasie wolnym (28.08.2015r.)
paragraf-2W Ostrzeszowie - Pustkowie policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, będąc w czasie wolnym - po służbie, zatrzymał 25-letniego mężczyznę, który kierował fordem focus pod wpływem działania narkotyków. Sprawca trafił do policyjnego aresztu, do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. Grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.
…więcej
 
Bezpieczny powrót z wakacji do szkoły (29.08.2015r.)
img_5164Ostrzeszowscy policjanci przyłączyli się do akcji edukacyjno-prewencyjnej skierowanej dla dzieci i młodzieży w ramach bezpiecznego powrotu z wakacji do szkoły. Mundurowi rozdawali gadżety odblaskowe, oświetlenie do rowerów oraz znakowali jednoślady informując przy tym jak właściwie zabezpieczyć rower przed kradzieżą. 
…więcej
 
Nie zatrzymał się do kontroli, nie chciał poddać się kontroli stanu trzeźwości (29.08.2015r.)
kogut-kgpW miejscowości Kobyla Góra stróże prawa podjęli pościg za kierującym samochodem marki dacia. Z chwilą, gdy uciekinier został zatrzymany policjanci wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Sprawca nie chciał poddać się badaniu trzeźwości, pobrano od niego krew do badania. 
…więcej
 
Zajechała drogę (29.08.2015r.)
1-71002_mo1W Ostrzeszowie - Pustkowie kierująca seatem cordobą nie upewniła się, że byłą wyprzedzana przez kierującego BMW i doprowadziła do bocznego zderzenia pojazdów. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym. 
…więcej
 
Uderzyła czołowo w seata (28.08.2015r.)
2W Bierzowie doszło do kolizji drogowej. Kierująca alfą romeo nieprawidłowo wykonywała manewr wyprzedzania i uderzyła czołowo w pojazd marki seat nadjeżdżający z przeciwka. Sprawczyni przyjęła mandat karny.
…więcej
 
Bezpieczny powrót do szkoły
blachaW związku z kończącym się okresem wakacyjnym, a wraz z tym zbliżającą się inauguracją nowego roku szkolnego 2015/2016 ostrzeszowscy policjanci będą prowadzić wzmożone działania ukierunkowane na bezpieczny powrót dzieci i młodzieży do placówek szkolnych. Tym samym apelujemy do wszystkich kierujących w ten ostatni weekend wakacji o bezpieczny powrót do domu, z kolei w pierwszych dniach miesiąca września apelujemy o rozważne korzystanie z dróg.
…więcej
 
Podziękowanie

logo_dla_policjiPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie składają podziękowanie Panu Bolesławowi Grobelnemu za współudział w realizacji programu prewencyjnego pod nazwą "Seniorzy I Młodzież: dwa pokolenia i jeden cel". Przedstawione dzieje Ostrzeszowa, to historia przekazana kolejnym pokoleniom.                                

…więcej
 
Niewłaściwy odstęp (27.08.2015r.)
sygnalizatorW Ostrzeszowie przy ul. T. Kościuszki, w rejonie skrzyżowania ze sygnalizacją świetlną kierująca volkswagenem sharan nie zachowała odpowiedniego odstępu i najechała na tył volkswagena polo. Sprawczyni przyjęła mandat karny. 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 3443