Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Życzenia

jajkoW tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć: zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".

KOMENDANT POWIATOWY POLICJI
W OSTRZESZOWIE
WRAZ Z POLICJANTAMI I PRACOWNIKAMI POLICJI

 
"świąteczna gorączka"

swieta_wielkanocnePOLICJA APELUJE i RADZI. W święta oraz okres przedświąteczny zwróć uwagę na siebie oraz na swoje mienie. Okres przedświąteczny oraz Święta to nie tylko „gorączka” zakupów ale także czas odwiedzin najbliższych oraz rodzinnych spotkań.  Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na nasze mienie i postępowanie, gdyż jak wskazuje doświadczenie lat ubiegłych, okres ten niesie za sobą zwiększone ryzyko stania się ofiarą przestępstwa. Troszcząc się o Państwa bezpieczeństwo apelujemy o rozwagę i stosowanie się do poniższych rad:

…więcej
 
Wjechał do rowu, a potem dachował (31.03.2015r.)
kogut_policyjnyW Rojowie kierujący audi A4, na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze (mokra nawierzchnia), przez co stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Dalsze czynności wykazały, że pojazdem kierował mężczyzna będący w stanie nietrzeźwości. Dwóch pasażerów trafiło do szpitala w Ostrzeszowie. Sprawca odpowie za kierowanie po alkoholu oraz za spowodowanie kolizji w ruchu drogowym. 
…więcej
 
Złodziej telefonu zatrzymany (31.03.2015r.)
img_1787Policjanci z Zespołu Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja telefonu komórkowego. Skradzione mienie mundurowi odzyskali i zwrócili właścicielce. Sprawcy za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia. 
…więcej
 
Zaczęło się już w szkole... (31.03.2015r.)
policja
Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o uszkodzenie samochodu oraz kierowanie gróźb karalnych. Okazało się, że zaczęło się już w szkole...dwóch 18-letnich uczniów na terenie jednej ze szkół w Ostrzeszowie wszczęli między sobą awanturę. Za zakłócanie ładu i porządku w miejscu publicznym policjanci ukarali ich mandatami karnymi. Niestety jeden z ukaranych 18-latków swoją agresję wobec kolegi przeniósł poza teren placówki. Zadzwonił po znajomych, którzy postanowili poczekać przy jego samochodzie. 
…więcej
 
Wjechał w opłotowanie (31.03.2015r.)
1Kierujący citroenem jumper na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w opłotowanie. Stróże prawa ukarali go mandatem karnym. 
…więcej
 
Ponad trzy promile alkoholu (30.03.2015r.)
promilPonad 3 ‰ alkoholu wykazało badanie przeprowadzone wobec mężczyzny kierującego pojazdem marki bmw. Policjanci zatrzymali sprawcy uprawnienia do kierowania oraz dowód rejestracyjny z uwagi na brak aktualnych badań technicznych. 
…więcej
 
Uderzył w rowerzystę (30.03.2015r.)
kogut-kgpKierujący renault kango nie należycie obserwował przedpole jazdy i uderzył w rowerzystę jadącego drogą z pierwszeństwem. Pokrzywdzony trafił do Szpitala w Ostrzeszowie. Policjanci pod nadzorem Prokuratora ustalają dalsze okoliczności wypadku drogowego. 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 3186