Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Za zachowanie psa odpowiada jego właściciel
zebyPrzypominamy, że obowiązek szczególnej ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia nakłada na właściciela art. 77 kodeksu wykroczeń. Zgodnie z jego dyspozycją "Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany." Pamiętajmy również, że za zachowanie psa zawsze odpowiada jego właściciel. Szkody, które czynią psy, wynikają z błędów popełnianych przez ludzi - np. chowanie nieodpowiedniej rasy psa w domu, nieprzestrzeganie szczepień, niewłaściwe warunki bytowe dla psa, nieodpowiednie jego trzymanie, brak szkoleń i dyscypliny. 
 
Doprowadzony do wytrzeźwienia (23.08.2016r.)
mkkPolicjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia mężczyznę, który w stanie upojenia alkoholowego leżał na ziemi przy ul. 1Maja. Sprawca, gdy tylko wytrzeźwiał został zwolniony i ukarany karą grzywny za wykroczenie przeciwko obyczajności publicznej.
…więcej
 
Kolejny awanturnik domowy trafił do wytrzeźwienia (22.08.2016r.)
krata_3Ponad trzy promile alkoholu wykazało badanie przeprowadzone wobec agresywnego awanturnika domowego. Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. 
…więcej
 
Leżał na placu w stanie upojenia alkoholowego (21.08.2016r.)
radiowoz1Ostrzeszowscy policjanci doprowadzili do miejsca zamieszkania i przekazali rodzinie mężczyznę, który w stanie totalnego upojenia alkoholowego leżał na placu przed jednym ze sklepów spożywczych przy ul. Grunwaldzkiej. Sprawca wykroczenia otrzymał również wezwanie w celu nałożenia na niego kary grzywny.
…więcej
 
Przekroczyli prędkość i stracili uprawnienia (21.08.2016r.)
fotoradar2Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali uprawnienia do kierowania oraz nałożyli karę grzywny sprawcom wykroczeń przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. 
…więcej
 
Szedł "wężykiem" i stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym (21.08.2016r.)
sygnal_iiPolicjanci doprowadzili do miejsca zamieszkania mężczyznę, który w godzinach nocnych szedł drogą w kierunku Ostrzeszowa tak zwanym "wężykiem".  Stan w jakim się znajdował wyraźnie stwarzał zagrożenie dla jego życia i zdrowia oraz zagrożenie w ruchu drogowym. 
…więcej
 
Wjechał do przydrożnego rowu, samochód także dachował (20.08.2016r.)
kogut-kgpW miejscowości Potaśnia w powicie ostrzeszowskim, mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki ford escort wjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował. Policjanci kierującego ukarali mandatem karnym. 
…więcej
 
Nietrzeźwy awanturnik trafił do policyjnego aresztu (19.08.2016r.)
krata_3Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie mężczyznę, który był agresywny i swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie wobec swojej rodziny.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 4161