Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Z promilami na motorowerze (01.08.2015r.)
lizakW miejscowości Palaty przy ul. Klonowej, policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości. O dalszym losie sprawcy zdecyduje Sąd. 
…więcej
 
Jadąc motocyklem na wybojach starcił panowanie (01.08.2015r.)
radiowoz1W miejscowości Głuszyna kierujący motocyklem jadąc po wybojach stracił panowanie nad pojazdem i się przewrócił. Motocyklista został hospitalizowany w Szpitalu w Kaliszu. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. 
…więcej
 
Stracili prawo jazdy za przekroczenie prędkości (01.08.2015r.)
fotoradar2Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali uprawnienia do kierowania kierującym pojazdami, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. W obu przypadkach sprawcy przyjęli mandaty karne.
…więcej
 
Najechał na tył (31.07.2015r.)
sygnalizatorW Ostrzeszowie w rejonie sygnalizacji świetlnej przy ul. T. Kościuszki kierujący volkswagenem golfem uderzył w tył pojazdu, który oczekiwał w tym czasie na zmianę świateł. Sprawca przyjął mandat karny. 
…więcej
 
Niewłaściwy odstęp w trakcie mijania (31.07.2015r.)
1-71002_mo1W miejscowości Bukownica kierujący pojazdami, w trakcie manewru wymijania nie zachowali odpowiedniego odstępu, przez co obaj przyczynili się do kolizji drogowej. Sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi. 
…więcej
 
Trudny manewr cofania (31.07.2015r.)
kogut-kgpNiewłaściwy manewr cofania doprowadził do kolizji drogowej. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Sprawczyni przyjęła mandat karny. 
…więcej
 
Cofając uderzył (31.07.2015r.)
mkkPolicjanci ukarali mandatem karnym mężczyznę, który wykonując manewr cofania samochodem marki skoda octavia nie zachował wszelkich środków ostrożności i uderzył w pojazd marki mitsubishi.
…więcej
 
MSW ogłosiło otwarty konkurs na działania dotyczące przeciwdziałaniu dopalaczom
leadMinisterstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej kampanii „Dopalacze kradną życie".
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 3397