Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
O dopalaczach z uczniami gimnazjum w Siedlikowie (27.04.2016 r.)
1W minioną środę funkcjonariuszka Wydziału Prewencji ostrzeszowskiej komendy realizując założenia programu prewencyjnego pod nazwą "Dopalacze niszczą życie" spotkała się z gimnazjalistami w Siedlikowie.
…więcej
 
Spotkania z działkowiczami
dsc_0167W minionym tygodniu funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie uczestniczyli w zebraniach działkowiczów przy ul. Ceglarskiej i ul. Kąpielowej.
…więcej
 
Bezpieczny Weekend Majowy 2016
wiosnaZbliża się długi weekend majowy. Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas podróży, ale i o odpowiednie zabezpieczenie pozostawianego majątku.
…więcej
 
Kolizja przy ul. Al. Wolności (30.04.2016r.)
mkkPolicjanci ukarali mandatem karnym mężczyznę, który w Ostrzeszowie przy ul. Al. Wolności doprowadził do zdarzenia drogowego. 
…więcej
 
Zlekceważył orzeczenie Sądu (30.04.2016r.)
paragraf-2Policjanci zatrzymali mężczyznę kierującego samochodem opel vectra. Okazało się, że prowadząc pojazd zlekceważył wydane wobec niego orzeczenie Sądu dotyczące zakazu kierowania wszelkimi pojazdami. Mężczyzna po raz kolejny stanie przed Sądem. 
…więcej
 
Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu (29.04.2016r.)
sdc10579W miejscowości Siedlików w gminie Ostrzeszów, w rejonie skrzyżowania dróg doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawcy policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz skierują przeciwko niemu wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie.
…więcej
 
Sarna wbiegła wprost pod koła samochodu (27.04.2016r.)

znak-jeleW miejscowości Bierzów, w gminie Kobyla Góra kierujący samochodem marki ford focus uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę. Zwierzę również zostało uderzone przez nadjeżdżający z przeciwka pojazd marki renault scenic. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali czynności w związku z kolizją, także powiadomili właściwe służby zajmujące się usunięciem martwej zwierzyny. 

…więcej
 
Uderzył w zaparkowany pojazd (27.04.2016r.)
kogut-kgpW Ostrzeszowie przy ulicy Armii Krajowej kierujący volkswagenem passat uderzył w zaparkowany samochód. Sprawcę policjanci ukarali mandatem karnym.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 3914