Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Będzie 40 km/h
40_kmWielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Rejon Dróg Wojewódzkich w Ostrowie Wlkp. pozytywnie rozpatrzył wniosek i przygotuje projekt zmiany organizacji ruchu polegający na podwyższeniu prędkości z 30 km/h na 40 km/h w miejscowości Rojów na drodze wojewódzkiej W-449 w odcinku 21 + 035 km do 21 + 500 km.
…więcej
 
Ukradł golarkę (22.01.2015r.)
golarkaMandatem karnym w wysokości 400 zł. policjanci ukarali złodzieja sklepowego. Sprawca z regału ukradł golarkę o wartości 79 zł. Na gorącym uczynku wykroczenia przyłapał go pracownik ochrony. 
…więcej
 
Podczas manewru wyprzedzania (22.01.2015r.)
2Kierujący volkswagenem passat podczas manewru wyprzedzania samochodu marki scania, nie zachował należytych środków ostrożności i z chwilą powrotu na prawy pas jezdni uderzył w ciężarówkę. Pojazd pokrzywdzony zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Sprawca kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym.  
…więcej
 
Bezpieczne Ogrody Zimą (20.01.2015r.)
img_0050Ostrzeszowscy dzielnicowi  wspólnie z przedstawicielami Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Kazimierza Wielkiego w Ostrzeszowie kontrolowali teren ogrodów działkowych przy ul. Kąpielowej. Wspólne działania zostały zorganizowane w ramach rozpoczętego programu prewencyjnego pod nazwą: "Seniorzy i młodzież: dwa pokolenia – jeden cel".
…więcej
 
Zwróć uwagę na swoje mienie!!!

gwiazda_policjiPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zwracają się z apelem do mieszkańców powiatu o baczne zwrócenie uwagi na swoje mnie. W ostatnim czasie ostrzeszowska Policja odnotowała zdarzenia polegające na kradzieży torebek, osobistych przedmiotów pozostawianych na zapleczu, sklepów innych publicznych budynków. 

…więcej
 
Zatrzymany w Mąkoszycach (19.01.2015r.)
rd-rdW miejscowości Mąkoszyce policjanci z drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem marki fiat seicento. Stróże prawa sprawcy zatrzymali prawo jazdy, grozi mu za to kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów.
…więcej
 
Nie ustąpił pierwszeństwa (19.01.2015r.)
kiaPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego wobec kierującego samochodem marki ford fiesta, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w pojazd marki ford mondeo. 
…więcej
 
Chciał ładnie pachnieć (18.01.2015r.)
woda_toaletowaPolicjanci ukarali mandatem karnym mężczyznę, który ukradł z regału w sklepie wodę toaletową wartą 118 zł. Sprawca został zatrzymany przez obsługę sklepu. Skradzione mienie wróciło na półkę, sprawca za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł. 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 3056