Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Bezpieczny autobus
nowe_logoKomenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie informuje o wprowadzeniu przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych usługi "Bezpieczny Autobus".
…więcej
 
Elementy odblaskowe

piesiPrzypominamy, że 31 sierpnia 2014 r. weszły w życie nowe przepisy Ustawy prawo o ruchu drogowym regulujące sposób poruszania się po drodze pieszych. Przepis ten mówi, że pieszy, poruszający się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest obowiązany używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu, chyba że porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych lub po chodniku.

…więcej
 
Zatrzymane prawa jazdy
policjaFunkcjonariusze KPP w Ostrzeszowie eliminując z ruchu kierujących, którzy w sposób rażący lekceważą przepisy ruchu drogowego zatrzymują uprawnienia do kierowania pojazdami.
…więcej
 
Szkolenie "Terroryzm Bombowy"
p1060348W związku z nasilającymi się w ostatnim okresie na ternie województwa zgłoszeniami o podłożeniu ładunków bombowych funkcjonariusze KPP w Ostrzeszowie przeprowadzili szkolenie w Starostwie Powiatowym w Ostrzeszowie.
…więcej
 
Bezpieczne Życie Seniora

p1060322W dniu 23 października 2014 o godzinie 17:30 w Domu Strażaka w Grabowie nad Prosną odbył się spotkanie z seniorami ze Stowarzyszenia Klub Seniora "Pelikan".

…więcej
 
Działania Samochód
rdW dniu 23 października 2014 r. policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przeprowadzili działania ukierunkowane na przeciwdziałanie przestępczości związanej z kradzieżami samochodów.
…więcej
 
Nietrzeźwi kierujący (23.10.2014)
lizakW ciągu jednego dnia w czwartek – 23.10.2014 – funkcjonariusze KPP w Ostrzeszowie zatrzymali aż trzech nietrzeźwych kierujących. Wszyscy trzej kierowali pojazdami mechanicznymi.
…więcej
 
Znalezione klucze
W dniu 28.09.2014 na terenie leśnym w miejscowości Bledzianów zostały odnalezione klucze. Właściciel może zgłosić sie po ich odbiór do Rewiru Dzielnicowych KPP w Ostrzeszowie. Informacji w powyższej sprawie udziela asp. Przemysław Potyrała pod numerem 62-732-42-42.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 2924