Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości (11.02.2016r.)
1-71002_mo1W miniony czwartek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali dwa dokumenty uprawniające do kierowania. Obaj sprawcy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o 50 km/h. 
…więcej
 
"Z promilami" kierował ciągnikiem (11.02.2016r.)
lizakW miejscowości Frużów w gminie Kobyla Góra, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy marki ursus. Kontrola wykazała, że kierujący był pod wpływem alkoholu. 
…więcej
 
W rejonie skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu (11.02.2016r.)
kogut-kgpW Ostrzeszowie w rejonie skrzyżowania ul. Przemysłowej z ul. Gen. Wł. Sikorskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że kierujący renultem master nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z kierującą volkswagenem bora. Przeciwko sprawcy zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego. 
…więcej
 
Mapy zagrożeń
mapyKomendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie insp. Dariusz Bieniek zaprasza mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego na konsultacje społeczne dotyczące tworzenia lokalnych map zagrożeń. Celem organizowanych spotkań jest zebranie opinii i uwag mieszkańców na temat miejsc zagrożonych na terenie powiatu ostrzeszowskiego.
…więcej
 
Zmodernizowany banknot o nominale 200 zł niebawem wejdzie do obiegu

200W piątek, 12 lutego, Narodowy Bank Polski zacznie wprowadzać do obiegu banknoty dwustuzłotowe ze zmodernizowanymi zabezpieczeniami. Biuro Służby Kryminalnej KGP aktywnie włącza się w kampanię społeczną "Bezpieczne pieniądze", która ma zapoznać Polaków z nowymi wzorami zabezpieczeń. Jednocześnie policjanci BSK KGP przypominają, że w obiegu pozostają banknoty dotychczasowej emisji. Banknoty o niższych nominałach ze zmienionymi zabezpieczeniami pojawiają się w naszych portfelach od kwietnia 2014 r.

…więcej
 
Nieskradzione.pl
nieskradzioneW odpowiedzi na rosnące zagrożenia związane z kradzieżą tożsamości, Komenda Główna Policji razem z Biurem Informacji Kredytowej realizują ogólnopolską akcję edukacyjną - Nieskradzione.pl. Skradzioną tożsamość coraz częściej wykorzystują grupy przestępcze, m.in. do wyłudzenia kredytu na nasze dane.
…więcej
 
Policjanci zatrzymali sprawców uszkodzenia mienia
kadanj22W pierwszych dniach miesiąca lutego 2016r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przyjęli zgłoszenie o uszkodzeniu elewacji jednego z budynków mieszkalnych na terenie gminy Ostrzeszów. Wówczas nieustaleni sprawcy umyślnie obrzucali jajami oraz petardami elewację. Właściciel nieruchomości wycenił straty na kwotę 3000 zł.  
…więcej
 
Kolizja przy ul. Dworcowej w Ostrzeszowie (10.02.2016r.)
kiaMandatem karnym policjanci ukarali sprawcę kolizji drogowej, do której doszło w Ostrzeszowie przy ul. Dworcowej. Sprawca w wyniku nieprawidłowego manewru cofania uderzył w jadący pojazd. 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 3720