Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Odprawa roczna podsumowująca rok 2016 (18.01.2017r.)
dsc_1603W sali sesyjnej Starostwa Powiatu Ostrzeszowskiego odbyła się odprawa służbowa podsumowująca pracę Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w roku 2016. W odprawie rocznej uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu inspektor Roman Kuster, zaproszeni przedstawiciele samorządów lokalnych oraz goście współpracujący z tutejszą jednostką Policji.
…więcej
 
Jechał 116 km/h w obszarze zabudowanym (18.01.2017r.)
lizakPolicjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali uprawnienia do kierowania oraz ukarali grzywną i punktami karnymi kierującego mercedesem.  Sprawca w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 116 km/h.
…więcej
 
Ukradł alkohol i trafił do Aresztu Śledczego (17.01.2017r.)
krata_3Pracownik jednego z ostrzeszowskich sklepów ujął na gorącym uczynku sprawcę kradzieży alkoholu. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że złodziej był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy celem odbycia kary pozbawienia wolności. Sprawca za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym i jeszcze w tym samym dniu został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wlkp. 
…więcej
 
Stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym - grudzień 2016r.
20160921_124423Informacja o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie powiatu ostrzeszowskiego w grudniu 2016r. W minionym miesiącu Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie odnotowała: 3 wypadki drogowe oraz 49 kolizji drogowych. W wypadkach nie zginęła żadna osoba, 3 zostały ranne.
…więcej
 
Trzy zdrazenia na drogach powiatu ostrzeszowskiego (16.01.2017r.)
slisko_1W miniony poniedziałek Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie odnotowała trzy zdarzenia drogowe, do których doszło na drogach powiatu ostrzeszowskiego. Przyczyną dwóch kolizji było nie dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków drogowych. Także w wyniku nie dostosowania prędkości było przyczyną jednego wypadku drogowego, którego uczestnik doznał obrażeń ciała i hospitalizowano go w Szpitalu w Ostrowie Wlkp. Policjanci w tej sprawie prowadzą postępowanie.  
…więcej
 
Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie (16.01.2017r.)

dsc_1489Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadisnp. Tomasz Trawiński z dniem 15 stycznia 2017 roku powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie podinsp. Waldemarowi Sip. Funkcjonariusz dotychczas pełnił funkcję pełniącego obowiązki Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

…więcej
 
W powiecie ostrzeszowskim było bezpiecznie podczas WOŚP (15.01.2017r.)
serce25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie powiatu ostrzeszowskiego przebiegł spokojnie. Policja nie odnotowała żadnych zdarzeń podczas zbiórek pieniędzy, także żadnych incydentów z udziałem wolontariuszy. Zebrane pieniądze w całości zostały przekazane do WOŚP.
…więcej
 
Doprowadził do bocznego zderzenia (15.01.2017r.)
kogut_policyjnyKierujący volkswagenem, podczas manewru wyprzedzania nie zachował należytych środków ostrożności i doprowadził do bocznego zderzenia z kierującą volvem. Sprawca przyjął mandat karny.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 4450