KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł
Spokrewnieni

Najczęściej czytane

 1. Wybili okna w samochodzie.

  Dwaj młodzi mężczyźni 23 i 22 latek wybili sztachetą oraz pałką teleskopową okna w samochodzie osobowym m-ki Ford Focus. Na miejsce zdarzenia podwiózł ich 22 letni kolega.

 2. Chciał zatankować skradzione Porsche 911 na tzw. „kreskę”.

  W Grabowie n/Pr. na ul. Wodnej pojazd osobowy m-ki Porsche 911 na ostrowskich numerach rejestracyjnych uderzył w płot. Pomimo tego, iż nie widniał w policyjnych rejestrach jako poszukiwany, okazał się być pojazdem kradzionym.

 3. Weekendowe zatrzymania kierujących popełniających przestępstwa

  W miniony weekend na terenie powiatu ostrzeszowskiego policjanci zatrzymali łącznie sześć osób, które popełniły przestępstwa m. in. kierowania w stanie nietrzeźwości, pomimo cofniętych uprawnień i na zakazie. Za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem.

 4. Nietrzeźwi na drogach powiatu.

  Pomimo zaostrzonych przepisów drogowych odnośnie pijanych kierujących, policjanci mają ciągle dużo pracy w tym zakresie.

 5. Hodowali konopie indyjskie

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrzeszowskiej komendy zatrzymali do dyspozycji prokuratora dwie osoby, które hodowały drzewka konopi indyjskiej.

 6. Mandat 500 zł za kradzież sklepową

  Mandatem karnym w kwocie 500 złotych został ukarany sprawca kradzieży sklepowej, zaistniałej na terenie sklepu PSS Społem w Ostrzeszowie.

 7. Nie stosował się do decyzji Starosty

  Podczas przeprowadzanej kontroli drogowej funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ujawnili osobę, która kierowała pojazdem pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień.

 8. Do dwóch razy sztuka

  Zatrzymaniem do wytrzeźwienia zakończyła się ponowna interwencja wobec obywatela Ukrainy, który znajdując się w stanie nietrzeźwości zachowywał się agresywnie.

 9. Został zatrzymany za posiadanie środków odurzających

  W minioną niedzielę funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ostrzeszowskiej komendy zatrzymali do dyspozycji prokuratora mieszkańca Ostrzeszowa, który w swoim miejscu zamieszkania posiadał środki odurzające w postaci marihuany.

 10. Policja o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego mężczyzny

  Policjanci z KPP Sieradz poszukują 41-letniego Artura Stefańskiego, mieszkańca Klonowej. Ostatni raz był widziany w dniu zaginięcia około godz. 20 w miejscowości Kraszewice (pow. ostrzeszowski).