Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
Te narkotyki nie zostaną wprowadzone do obrotu (01.07.2015r.)

img_3923Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które posiadały i wprowadzały do obrotu środki odurzające w postaci marihuany. Nielegalne środki mundurowi ujawnili na terenie gminy Kobyla Góra.

…więcej
 
Akcja Bezpieczna Woda

bezpieczna_wodaTrwa ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna „Bezpieczna Woda”, skierowana przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej. Jej celem jest popularyzacja i podniesienie świadomości społecznej z zakresu bezpiecznego letniego wypoczynku na wodach i terenach przywodnych.

…więcej
 
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych

telefon-turistRuszył Telefon Bezpieczeństwa dla turystów, który w tym roku został po raz pierwszy zintegrowany z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. Od października do maja, w godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 8.00-22.00, turyści zagraniczni będą mogli uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center będą posługiwać się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

…więcej
 
Z promilami i z zakazem (30.06.2015r.)
promilW Parzynowie policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który kierował samochodem pod znacznym wpływem alkoholu. Stróże prawa ustalili również, że 23-latek kierował nie stosując się do prawomocnego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami. O dalszym losie sprawcy zdecyduje Sąd. 
…więcej
 
Bezpieczne wakacje przedszkolaków (29.06.2015r.)
img_3912Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie spotkali się z grupą dzieci przedszkolnych. Funkcjonariusze rozmawiali głównie o bezpieczeństwie podczas wypoczynku letniego: o właściwym korzystaniu z drogi, o tym jak zachować się nad wodą oraz jak postępować, gdy "obcy" zaczepia. 
…więcej
 
Posiadał 2,1 kg tytoniu i 8,5 l alkoholu bez polskich znaków akcyzy (29.06.2015r.)
lizakW miejscowości Kuźnica Grabowska policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie do kontroli drogowej zatrzymali pojazd, w którym ujawnili alkohol i tytoń bez polskich znaków akcyzy. W sprawie prowadzone są dalsze czynności w kierunku art. 64 KKS.
…więcej
 
Znieważył policjantów w czasie wykonywanych przez nich czynności służbowych (28.06.2015r.)
radiowoz1Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie 41-letniego mężczyznę, który znieważył interweniujących wobec niego funkcjonariuszy. Sprawcy za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do roku.
…więcej
 
Zjechał na przeciwległy pas jezdni (28.06.2015r.)
1Na krajowej jedenastce w miejscowości Niedźwiedź, kierujący samochodem osobowym marki fiat panda zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w nadjeżdżający pojazd marki iveco. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawca za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przyjął mandat karny.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 3343