KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelne potrącenie w Kraszewicach

  Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miejscowości Kraszewice. Kierująca samochodem osobowym marki bmw uderzyła w jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę. Kierująca jednośladem poniosła śmierć na miejscu.

 2. Nieuczciwa środowiskowa położna w powiecie ostrzeszowskim

  Środowiskowa położna przez okres 10 lat wyłudziła nienależne jej świadczenia pieniężne w kwocie ponad 180 tysięcy złotych na szkodę Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu. Kobieta w ramach prowadzonej działalności gospodarczej na terenie powiatu ostrzeszowskiego poświadczała nieprawdę w wystawianych przez siebie dokumentach i wpisywała w nich fikcyjne ilości wizyt z przeprowadzanych edukacji przedporodowych oraz wizyt patronażowych swoich pacjentek.

 3. Okradł swoją teściową

  Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie mężczyznę, który okradł swoją teściową. Sprawca wykorzystując nieobecność krewnej, która przebywa w Szpitalu ukradł z jej domu pieniądze oraz złotą biżuterię.

 4. Wbiegł wprost pod samochód

  Policjanci skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie przeciwko mężczyźnie za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, który nagle wbiegł na jezdnię wprost pod jadący samochód.

 5. Ostrzeszowscy policjanci zachęcali do służby w Policji

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie uczestniczyli w V Powiatowych Targach Pracy. Ideą przedsięwzięcia była możliwość osobistego kontaktu pracodawców z osobami poszukującymi pracy. Przy stoisku ostrzeszowskiej Policji funkcjonariusze udzielali informacji, co zrobić aby zasilić szeregi tej formacji.

 6. Straciła panowanie nad pojazdem przez uskok

  Kierująca nissanem, na prostym odcinku drogi z uwagi na uskok przy krawędzi jezdni zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Kobietę oraz 10-letnią pasażerkę przewieziono do Szpitala.

 7. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie w związku ze stworzeniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przeciwko mężczyźnie, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

 8. Przechodziła przez jezdnię i potrącił ją samochód

  W Ostrzeszowie na krajowej jedenastce doszło do potrącenia pieszej. Kobieta przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym i potrącił ją kierujący citroenem. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

 9. Sfingowana kradzież volkswagena

  Ostrzeszowscy kryminalni zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie dwie kobiety oraz mężczyznę podejrzanych o zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie oraz składaniu fałszywych zeznań w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki volkswagen passat.

 10. Wypadek na krajowej jedenastce

  W miejscowości Rogaszyce, na krajowej jedenastce kierujący volkswagenem transporter nagle zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się czoło z pojazdem marki ford max. W wyniku zdarzenia małoletnia pasażerka doznała obrażeń ciała i przewieziono ją do Szpitala w Ostrowie Wlkp. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.