KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Dzielnicowy Wielkopolski 2017
Child Alert
Policjant, który mi pomógł

Najczęściej czytane

 1. Najlepszym Dzielnicowym Roku "ASY BEZPIECZEŃSTWA" został starszy aspirant Przemysław Potyrała

  Plebiscyt na najlepszego dzielnicowego województwa wielkopolskiego pod nazwą "ASY BEZPIECZEŃSTWA" wyłonił zwycięzcę. Został nim starszy aspirant Przemysław Potyrała - dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

 2. Czwartkowe przekroczenia prędkości

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie tym razem w miejscowości Torzeniec ujawnili trzy przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym. Stróże prawa sprawcom zatrzymali uprawnienia do kierowania oraz ukarali ich karą grzywny.

 3. Wiceminister Jarosław Zieliński wręczył rozkazy personalne

  Podczas uroczystej zbiórki z rąk wiceministra Jarosława Zielińskiego rozkaz personalny na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie otrzymał młodszy inspektor Andrzej Haraś oraz rozkaz personalny na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie otrzymał podinspektor Waldemar Sip.

 4. Czterech kierujących "straciło" uprawnienia do kierowania za przekroczenie prędkości

  W poniedziałek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali aż cztery prawa jazdy kierującym, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość.

 5. Wypadek drogowy w gminie Grabów nad Prosną

  Najprawdopodobniej nieprawidłowe obserwowanie przedpola jazdy podczas manewru skrętu w lewo było przyczyną wypadku drogowego, do którego doszło w Grabowie-Pustkowie. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

 6. Nie stosował się do decyzji Starosty

  Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierując samochodem marki daihatsu nie stosował się do decyzji Starosty Powiatu Ostrzeszowskiego. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 7. Przekroczyła prędkość o 71 km/h

  Policjanci skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie przeciwko kobiecie, która w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 121 km/h. Kobieta skorzystała ze swojego prawa i odmówiła przyjęcia mandatu karnego.

 8. W obszarze zabudowanym jechał 136 km/h.

  Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania, ukarali karą grzywny w wysokości 500 zł. oraz dziesięcioma punktami karnymi mężczyznę, który w obszarze zabudowanym jechał samochodem z prędkością 136 km/h.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Posiadał i uprawiał

  Ostrzeszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 19-latka, który posiadał narkotyki oraz uprawiał w doniczce konopie. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Śledczy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, niewykluczone są również kolejne zatrzymania.