KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł

Najczęściej czytane

 1. Trzy ciężarówki i jedna osobówka zderzyły się na K-11

  Najprawdopodobniej nie zachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Niedźwiedź, na drodze krajowej nr 11. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitali.

 2. Uderzył w przydrożne drzewo

  Do wypadku drogowego doszło w Siekierzynie w gminie Grabów nad Prosną. Kierujący fordem focus nagle zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyznę w ciężkim stanie przewieziono do Szpitala w Kaliszu. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego.

 3. Kolejne awanse w ostrzeszowskiej komendzie

  Trzech policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymało rozkazy nominacyjne na wyższe stanowiska służbowe, na których do tej pory pełnili obowiązki. Awansowanym funkcjonariuszom, akty nominacyjne osobiście wręczył Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie młodszy inspektor Andrzej Haraś.

 4. Kolejne zatrzymane prawa jazdy za przekroczenie prędkości

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali uprawnienia do kierowania, ukarali grzywną oraz punktami karnymi dwóch kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość.

 5. Dzień Dziecka na ostrzeszowskim Rynku

  Trzy służby ratunkowe - policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni na ostrzeszowskim Rynku zorganizowali i wspólnie obchodzili Dzień Dziecka. W tym szczególnym dniu, wszystkie dzieci małe i duże mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji oraz przyjrzeć się z bliska akcji ratowniczej, przy której wszystkie służby ze sobą współpracowały.

 6. Areszt Śledczy dla "nożownika"

  Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 35-letniego mieszkańca gminy Grabów nad Prosną. Sprawca najpierw rozpylił gaz w kierunku pokrzywdzonego w momencie gdy wychodził ze sklepu, a następnie zadał mu dwa uderzenia nożem.

 7. 133 kilometry na godzinę

  Policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz skierują przeciwko sprawcy wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.

 8. Ponad 21 gram amfetaminy

  Policjanci ujawnili ponad 21 gram amfetaminy u 29 letniego mężczyzny. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania przy sobie środków odurzających wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. To przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

 9. Miał przy sobie papierosy bez znaków akcyzy

  Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali 30-latka, który posiadał przy sobie papierosy bez znaków akcyzy. W przedmiotowej sprawie prowadzane są dalsze czynności w kierunku wykroczenia z kodeksu karnego skarbowego. Sprawcy grozi kara grzywny.

 10. 131 kilometry na godzinę

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali prawo jazdy oraz ukarali mandatem karnym 26-latka, który kierując osobówką w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 81 km/h.