KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł

Najczęściej czytane

 1. Ciężarówka zablokowała krajową jedenastkę

  W Rogaszycach, na drodze krajowej numer 11, kierujący pojazdem ciężarowym marki volvo wraz z naczepą, w wyniku najechania na wysepkę znajdującą się na pasie drogi przewrócił się na prawy bok. Ciężarówka sunąc po drodze uderzyła w przydrożny nasyp, a następnie w jadącą z naprzeciwka osobówkę.

 2. Policjanci uratowali chorego na cukrzycę mężczyznę

  Ostrzeszowscy policjanci podjęli natychmiastową interwencję dotyczącą zgłoszenia w stosunku do mężczyzny chorego na cukrzycę. Dzięki szybkiej reakcji udało się zapobiec tragedii.

 3. Życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie z okazji Święta Policji

 4. Święto Policji 2017

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w dniu 28 lipca 2017r. obchodzili Święto Policji. Podczas uroczystej zbiórki funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni otrzymali awanse na kolejne stopnie, odznaczenia oraz nagrody. Akty nominacyjne funkcjonariuszom wręczył Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie mł.insp. Andrzej Haraś.

 5. Uderzył w jądący traktor

  Motocyklista podczas manewru wyprzedzania nie zachował należytych środków ostrożności i uderzył w jadący przed nim traktor, który uczestniczył w robotach drogowych. W wyniku zdarzenia motocyklistę z obrażeniami przewieziono do Szpitala w Kępnie. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

 6. Aż 9 przekroczeń prędkości

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie od piątku do niedzieli zatrzymali aż dziewięciu kierującym uprawnienia do kierowania za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Niechlubny rekordzista jechał z prędkością 129 km/h.

 7. Motocykliści stracili uprawnienia do kierowania

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali trzech motocyklistów, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalna prędkość. Dwóch jechało z prędkością aż 158 km/h. Mundurowi sprawcom rażących wykroczeń zatrzymali uprawnienia do kierowania oraz ukarali ich karą grzywny.

 8. Przekroczył prędkość o 61 km/h

  Policjanci z ostrzeszowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy oraz ukarali mandatem karnym 57-letniego mężczyznę, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 61 km/h.

 9. Kolejne zatrzymane uprawnienia za przekroczenie prędkości

  Trzy uprawnienia do kierowania, punkty karne oraz kara grzywny - takie środki oddziaływania wychowawczego zostały zastosowane wobec trzech kierowców, którzy w powicie ostrzeszowskim w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość.

 10. 131 na 50 km/h

  Policjanci z ostrzeszowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy oraz ukarali mandatem karnym 44-letniego mężczyznę, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 81 km/h.