KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł

Najczęściej czytane

 1. Uderzył w wiadukt kolejowy

  Niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu dzisiejszym w miejscowości Przytocznica.

 2. Posiadali środki ustawowo zabronione

  Środki ustawowo zabronione w postaci amfetaminy i marihuany posiadali mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego zatrzymani w minionych dniach do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.

 3. Potrącił rowerzystkę i odjechał z miejsca

  W minioną środę na drodze wojewódzkiej W449 w miejscowości Rojów miało miejsce potrącenie rowerzystki. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, lecz został zatrzymany.

 4. Jechał z prędkością 183 km/h!

  O 133 km/h przekroczył dopuszczalną prędkość kierowca Volkswagena, którego w miniony poniedziałek zatrzymali do kontroli funkcjonariusze ostrzeszowskiej drogówki.

 5. Tymczasowy areszt dla sprawców wymuszenia rozbójniczego

  Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania zastosował Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie wobec dwóch mężczyzn podejrzanych o wymuszenie rozbójnicze.

 6. Wypadek na ul. Grabowskiej w Ostrzeszowie

  Do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim trafił mężczyzna poszkodowany w wypadku drogowym, do którego doszło w miniony wtorek na ul. Grabowskiej w Ostrzeszowie.

 7. Potrącenie pieszego

  Do potrącenia pieszego przez samochód dostawczy doszło w minioną środę w miejscowości Giżyce. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych.

 8. Kolizja na skrzyżowaniu z drogą krajową K-11

  Do kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego oraz ciężarówki doszło w dniu dzisiejszym na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej z drogą krajową K-11 w miejscowości Ostrzeszów.

 9. Dokonała kradzieży mienia na kwotę około 4 tysięcy

  W miniony wtorek policjanci zatrzymali do dyspozycji prokuratora kobietę, która na terenie powiatu ostrzeszowskiego dokonała kradzieży przedmiotów na łączną kwotę około 4 tysięcy złotych.

 10. Wprowadzał do obrotu podrabiane towary

  Policjanci z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu pozyskali informację, a następnie przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, zatrzymali osobę, która oferowała do sprzedaży na portalach aukcyjnych podrobione perfumy.