KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł
Spokrewnieni

Najczęściej czytane

 1. Nowe radiowozy w ostrzeszowskiej komendzie

  Opel Mokka oraz Opel Astra to dwa nowe, oznakowane pojazdy, które zasiliły tabor Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Samochody zostały zakupione dzięki współpracy z lokalnymi samorządami, Stowarzyszeniem Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie oraz z środków własnych Policji.

 2. Posiadał przy sobie środek odurzający

  Dzielnicowy podczas obchodu rejonu służbowego ujawnił osobę, która posiadała przy sobie środek odurzający w postaci marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

 3. Przekroczyli dopuszczalną prędkość

  Dwóch kierujący z terenu gminy Grabów nad Prosną zostało zatrzymanych do kontroli drogowej, której powodem było przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym.

 4. Szczęśliwe zakończenie poszukiwań

  W dniu wczorajszym Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie , wszczęli poszukiwania zaginionej kobiety.

 5. Ujawniono osobę poszukiwaną

  Podczas interwencji podejmowanej na terenie jednej ze stacji diagnostycznych na terenie gminy Ostrzeszów, policjanci ujawnili osobę poszukiwaną celem ustalenia miejsca pobytu.

 6. Dzikie składowisko śmieci w Mikstacie

  Policjanci z Mikstatu ustalili i ukarali mandatem karnym sprawcę, który nielegalnie składował śmieci. O sprawie miejscowy posterunek powiadomili Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Mikstacie.

 7. Spotkania w ramach programu "Dzielnicowy bliżej nas"

  W minioną sobotę dzielnicowy pełniący służbę na terenie gminy Kraszewice uczestniczył w spotkaniu zorganizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną.

 8. Policjanci ujawnili broń i amunicję

  Ostrzeszowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu na terenie jednej z posesji mieszczącej się w gm. Kobyla Góra ujawnili i zabezpieczyli broń oraz amunicję.

 9. Kierował pod wpływem środków odurzających

  W minioną sobotę policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem znajdując się pod wpływem środków odurzających.

 10. Nie stosowała się do dwóch zakazów kierowania pojazdami

  W miejscowości Doruchów dzielnicowi z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną zatrzymali do kontroli kierującą pojazdem, która nie stosowała się dwóch czynnych zakazów kierowania pojazdami mechanicznymi.