KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł
Ochrona prawna funkcjonariuszy policji

Najczęściej czytane

 1. Obchody Powiatowego Święta Policji 2018

  W dniu dzisiejszym w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie odbyły się oficjalne obchody powiatowego Święta Policji, w trakcie których funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymali z rąk Komendanta Powiatowego insp. Andrzeja Harasia akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

 2. Tragiczny w skutkach wypadek z udziałem motocyklisty

  Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w minioną sobotę na drodze wojewódzkiej W444 w miejscowości Szklarka Przygodzicka. Motocyklista na skutek poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

 3. W kobylagórskim zalewie znaleziono zwłoki mężczyzny

  W minioną niedzielę na terenie zalewu Blewązka w miejscowości Kobyla Góra ujawniono pływające w wodzie zwłoki mężczyzny. Okoliczności zdarzenia ustala ostrzeszowska policja.

 4. Mandat 500 zł za kradzież sklepową

  Mandatem karnym w kwocie 500 złotych została ukarana sprawczyni kradzieży sklepowej, zaistniałej na terenie sklepu SR Rolnik w Ostrzeszowie.

 5. Nie stosował się do decyzji Starosty

  Podczas przeprowadzanej kontroli drogowej funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ujawnili osobę, która kierowała pojazdem pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień.

 6. Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdami oraz nałożeniem mandatu karnego skutkowało przekroczenie dopuszczalnej prędkości przez kierującego pojazdem marki Mercedes.

 7. Sprawca zdarzenia drogowego zatrzymany w ostrzeszowskiej komendzie policji

  Na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie policjanci zatrzymali mieszkańca Sycowa, który był sprawcą zdarzenia drogowego w miejscowości Kobyla Góra. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy oraz posiadał przy sobie środki odurzające.

 8. Przekroczył dopuszczalną prędkość

  W miniony wtorek w miejscowości Palaty policjanci ostrzeszowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem marki VW w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym.

 9. Przekroczył dopuszczalną prędkość kierując motocyklem

  Zatrzymaniem uprawnień kierującemu motocyklem, który przekroczył dopuszczalną prędkość na obszarze zabudowanym, zakończyła się kontrola drogowa przeprowadzana przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego w miejscowości Giżyce.

 10. Przekroczył dopuszczalną prędkość na obszarze zabudowanym

  W miniony czwartek w miejscowości Rojów policjanci ostrzeszowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem marki BMW w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym.