KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł
Spokrewnieni

Najczęściej czytane

 1. Przekroczyli dopuszczalną prędkość

  Podczas trwających działań „Bezpieczny weekend – Boże Ciało 2018” funkcjonariusze pełniący służbę na drogach powiatu ostrzeszowskiego restrykcyjnie podchodzą do naruszania przepisów dotyczących przekraczana przez kierujących dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym.

 2. Nie stosował się do decyzji Starosty

  Kontrola drogowa przeprowadzona wobec kierującego pojazdem marki Mazda pozwoliła na ujawnienie przestępstwa polegającego na niestosowaniu się do decyzji Starosty o cofnięciu uprawnień.

 3. Egzamin praktyczny na kartę rowerową z udziałem policjantów ostrzeszowskiej komendy

  W miniony wtorek na terenie Szkoły Podstawowej w Szklarce Przygodzickiej uczniowie klasy IV przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Egzamin przeprowadził asystent z Wydziału Ruchu Drogowego ostrzeszowskiej komendy.

 4. Zatrzymane Prawo Jazdy

  W Przytocznicy, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, dwukrotnie zatrzymali uprawnienia do kierowania za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym.

 5. Przekroczył dopuszczalną prędkość

  Zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdami oraz skierowaniem wniosku o ukaranie do Sądu skutkowało przekroczenie dopuszczalnej prędkości przez kierującego pojazdem marki Peugeot w miejscowości Giżyce.

 6. Hodowali konopie indyjskie

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrzeszowskiej komendy zatrzymali do dyspozycji prokuratora dwie osoby, które hodowały drzewka konopi indyjskiej.

 7. EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ W KOBYLAGÓRSKIEJ PODSTAWÓWCE

  W minionym tygodniu dzielnicowy z Rewiru w Kobylej Górze uczestniczył w egzaminie na kartę rowerową. O ten ważny dokument ubiegali się uczniowie z trzech klas IV.

 8. 17-latkowie sprawcami kradzieży sklepowej

  W miniony poniedziałek policjanci ostrzeszowskiej komendy interweniowali wobec dwóch 17-latków, którzy zostali przyłapani na kradzieży sklepowej. Sprawcy zapłacili za skradziony towar oraz zostali ukarani mandatami karnymi.

 9. Przekroczył dopuszczalną prędkość

  W miniony poniedziałek w miejscowości Giżyce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kolejne uprawnienia za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

 10. Posterunek w Mikstacie otwarty

  Kierownicy nowo powstałych Posterunków w Mikstacie, Bralinie i Opatowie odebrali do nich klucze z rąk ministra Mariusza Błaszczaka.