KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek w miejscowości Bukownica

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w dniu dzisiejszym na drodze wojewódzkiej W449 w miejscowości Bukownica. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalają funkcjonariusze ostrzeszowskiej komendy.

 2. Wypadek ze skutkiem śmiertelnym na drodze krajowej K-11

  Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w minioną środę na drodze krajowej K-11 w miejscowości Rogaszyce. Poszkodowany w zdarzeniu kierujący samochodem typu bus zmarł w szpitalu.

 3. Obsługiwała klientów będąc pod wpływem alkoholu

  Na terenie jednego z ostrzeszowskich marketów pracownica zatrudniona na stanowisku kasjera obsługiwała klientów będąc w stanie nietrzeźwości.

 4. Policjanci uratowali życie samobójcy.

  W minioną sobotę, 68 letnia kobieta zgłosiła, iż jej 69 letni mąż, leczący się na depresję - próbuje utopić się w przydomowej studni. Do tragedii nie doszło dzięki policjantom, którzy uratowali niedoszłego topielca.

 5. Weekendowe przekroczenia prędkości

  Pomimo wzmożonego ruchu oraz trwających ogólnopolskich działań "Znicz 2017" kierujący nadal lekceważą przepisy dotyczące ograniczeń prędkości.

 6. Nietrzeźwy kierujący

  68 letni mieszkaniec Kraszewic, kierował samochodem mając 1 promil w wydychanym powietrzu.

 7. Kolizja na ulicy Grabowskiej w Ostrzeszowie

  Do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów doszło w miniony wtorek w Ostrzeszowie na ul. Grabowskiej. Sprawczyni zatrzymano prawo jazdy oraz skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

 8. Kradzieże sklepowe

  W miniony piątek na terenie marketu Biedronka oraz PoloMarket doszło do kradzieży sklepowych. W oby dwóch przypadkach sprawcami okazały się kobiety.

 9. Potrącenie pieszej

  Na ul. Kaliskiej w Ostrzeszowie doszło do potrącenia pieszej, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Sprawczyni zatrzymano prawo jazdy.

 10. Uderzył swoją żonę trzymającą na rękach dziecko.

  Do incydentu, w którym ucierpiał również 4-miesięczny chłopiec, doszło w miniony poniedziałek na terenie gm. Kobyla Góra w powiecie ostrzeszowskim. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu.