KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł
Ochrona prawna funkcjonariuszy policji

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek na drodze krajowej w Rogaszycach

  W dniu 31.10.2018r około godziny 10:40 doszło do śmiertelnego w skutkach zderzenia dwóch pojazdów. Nie żyje 38 letnia kobieta.

 2. Wypadek śmiertelny w miejscowości Chlewo na drodze wojewódzkiej 447

  W dniu 13.11.2018r o godzinie 16:40 Dyżurny KPP Ostrzeszów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej z udziałem dwóch pojazdów oraz, że w zdarzeniu są trzy osoby ranne.

 3. Zdarzenie drogowe na krajowej jedenstce

  Trzynasty okazał się pechowy dla kierującego pojazdem m-ki Peugeot 206, na którym pierwszeństwo wymusił kierujący pojazdem m-ki VW Passat w wyniku czego doszło do zdarzenia drogowego i dachowania.

 4. Potrącenie na przejściu dla pieszych w Mikstacie

  W dniu 24.10.2018r około godziny 10:30 Dyżurny otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety na przejściu dla pieszych w m. Mikstat.

 5. Kradzież przy użyciu przemocy wobec dwóch kobiet w różnym czasie

  Do powyższego zdarzenia doszło w dniu 16.11.2018r w Ostrzeszowie kiedy to zuchwali sprawcy dopuścili się dwukrotnie, jednego dnia powyższego czynu. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie wytypowali sprawców a następnie zatrzymali ich.

 6. Miniony weekend zakończony w niedzielę kolejnym zatrzymaniem nietrzeźwego kierującego tym razem młodej kobiety.

  Funkcjonariusze KPP Ostrzeszów regularnie kontrolują stan trzeźwości kierujących pojazdami. Miniony weekend zakończył się zatrzymaniem prawa jazdy i w dalszym toku postępowania zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych i surową karą pieniężną dla kilku kierujących.

 7. Naruszenie nietykalności, zmuszanie do zaniechania czynności służbowych interweniujących funkcjonariuszy oraz uszkodzenie mienia

  Takie zachowanie przejawił minionej nocy 52 letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, który za swoje zachowanie został zatrzymany i obecnie przebywa w PDOZ KPP Ostrzeszów.

 8. Zatrzymano dokument prawa jazdy za nadmierną prędkość

  Ryzykując nadmierną prędkością w terenie zabudowanym, możemy spodziewać się zatrzymania dokumentu prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

 9. XI Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji Ostrzeszowie

  Kolejne spotkanie ostrzeszowskich policjantów o charakterze sportowym miało miejsce w dniu 26 października 2018r w Ostrzeszowie w auli Szkoły Podstawowej nr. 2.

 10. Zatrzymani nietrzeźwi kierujący w dniu 01 listpada 2018r

  Na gorącym uczynku przyłapano dwóch kierujących w Święto Zmarłych, którzy postanowili kierować pod wpływem alkoholu.