Ukradł alkohol i trafił do Aresztu Śledczego (17.01.2017r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Ukradł alkohol i trafił do Aresztu Śledczego (17.01.2017r.)

Pracownik jednego z ostrzeszowskich sklepów ujął na gorącym uczynku sprawcę kradzieży alkoholu. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że złodziej był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy celem odbycia kary pozbawienia wolności. Sprawca za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym i jeszcze w tym samym dniu został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wlkp.

W miniony wtorek (17.01.2017r.) po godzinie 17:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży alkoholu w jednym z ostrzeszowskich sklepów. Sprawca został ujęty na gorącym uczynku przez pracownika placówki handlowej.

Policjanci na miejscu ustalili, że 34-letni mieszkaniec Oleśnicy ukradł alkohol o wartości blisko 60 zł., sprawca został ujęty przez pracownika sklepu. Skradzione mienie wróciło do dalszej sprzedaży, a mężczyznę policjanci ukarali karą grzywny.

Ponadto funkcjonariusze ustalili, że 34-latek był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy aby doprowadzić go do najbliższego Aresztu Śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna jeszcze w tym samym dniu został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wlkp.