Kolizja z udziałem trzech pojazdów (01.12.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Kolizja z udziałem trzech pojazdów (01.12.2016r.)

W Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Policjanci ustalili, że sprawcą była kierująca mercedesem, która w rejonie skrzyżowania ulic nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z dwoma autami. Sprawczyni przyjęła mandat karny.

W miniony czwartek (01.12.2016r.) tuż przed godz. 18:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło w Ostrzeszowie w rejonie skrzyżowania ul. Zamkowej z ul. 21-Stycznia.

Stróże prawa na miejscu kolizji ustalili, że sprawcą była 35-letnia mieszkanka powiatu kaliskiego kierująca samochodem marki mercedes. Kobieta będąc w rejonie skrzyżowania nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki nissan doprowadzając do uderzenia. Nissanem kierował 26-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów. W wyniku uderzenia pojazd sprawczyni przemieścił się i uderzył w samochód marki toyota, którym kierował 21-letni mieszkaniec Ostrzeszowa.

Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, kierujący nissanem w wyniku zdarzenia doznał ogólnych obrażeń ciała i załoga Pogotowia Ratunkowego przewiozła go do Szpitala. Policjanci sprawczynię ukarali karą grzywny.