Posiadali przy sobie narkotyki (04.12.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Posiadali przy sobie narkotyki (04.12.2016r.)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali trzech mężczyzn, przy których ujawnili narkotyki. Nielegalne środki, to marihuana, amfetamina oraz tabletki "extazy". Podejrzani usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. To przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

Tuż po godzinie 1:00  (04.12.2016r.) funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ulicy T. Sikorskiego w Kobylej Górze podjęli czynności służbowe wobec trzech mężczyzn. Czynności kontrolne wykazały, że posiadali oni przy sobie narkotyki. Ujawnione środki, to amfetamina, marihuana oraz tabletki "extazy". 

Wszyscy trzej sprawcy, to mieszkańcy powiatu ostrowskiego w wieku 22-27 lat. Mundurowi zatrzymali ich w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. Podejrzani usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. To przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.