Nowy tabor w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy tabor w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Data publikacji 09.02.2017

Dwa nowe pojazdy, które zasiliły tabor Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, to oznakowany radiowóz marki Skoda Yeti oraz pojazd służbowy marki Opel Astra. Samochody zostały zakupione dzięki aktualnej współpracy z lokalnymi samorządami, stowarzyszeniem Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie oraz ze środków własnych Policji.

W czwartek (09.02.2017r.) na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków oraz dokumentów do dwóch nowych pojazdów służbowych, które zasiliły policyjny tabor. Nowe samochody służbowe, to oznakowany radiowóz marki skoda yeti oraz samochód osobowy marki opel astra. Pojazdy zostały zakupione dzięki aktualnej współpracy ostrzeszowskij Policji z lokalnymi samorządami, zaangażowaniu i wsparciu stowarzyszenia Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie oraz ze środków własnych Policji.

Uroczyste przekazanie kluczyków i dokumentacji do pojazdów nastąpiło w obecności zaproszonych gości. Starosta Powiatu Ostrzeszoweskiego Lech Janicki oraz Prezesi stowarzyszania Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie Zbyszko Szmaj i Zofia Witkowska przekazali funkcjonariuszom tutejszej jednostki nowe radiowozy.

Pojazdy także zostały poświęcone przez proboszcz Parafii Świętej Jadwigii w Ostrzeszowie ks. Piotra Kowalika.

 

{GALERIA:155153-155154-155155-155156-155157-155158-155159}