Bezpiecznie doprowadzili go do miejsca zamieszkania - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpiecznie doprowadzili go do miejsca zamieszkania

Data publikacji 13.02.2017

W minioną niedzielę ostrzeszowscy policjanci dwukrotnie doprowadzili do miejsca zamieszkania 87-letniego mężczyznę, który spacerował po mieście. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów oraz nie potrafił wskazać, gdzie mieszka.

Tuż przed godziną 18:00 (12.02.2017r.) do tutejszej jednostki Policji stawiła się kobieta, która przyprowadziła starszego mężczyznę. Poinformowała, że mężczyzna jest zmarznięty oraz prawdopodobnie pochodzi z Opola. Policjanci ustalili dane osobowe nieznajomego i okazało się, że jest mieszkańcem jednego z ostrzeszowskich osiedli. Funkcjonariusze mężczyznę bezpiecznie doprowadzili do miejsca zamieszkania.

Do podobnej sytuacji doszło w godzinach nocnych. Po 2:00 (13.02.2017r.) pracownik jednej z ostrzeszowskich stacji benzynowych zgłosił, że na terenie stacji przebywa starszy mężczyzna, który może być osobą bezdomną. Mężczyzna informował, że pochodzi z Opola. Skierowani policjanci ustalili, że na stacji przebywał 87-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, wobec którego funkcjonariusze już wcześniej interweniowali. Mundurowi 87-latka bezpiecznie doprowadzli do miejsca zamieszkania, ustalili, że mężczyzną opiekuje się pracownik miejskiego ośrodka pomocy społecznej, który zostanie poinformowany o zaistniaych okolicznościach celem zwiększenia nadzoru nad starszym mężczyzną.