Sprawca potrącenia zbiegł z miejsca wypadku - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca potrącenia zbiegł z miejsca wypadku

Data publikacji 19.02.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą czynności służbowe celem ustalenia i zatrzymania sprawcy potrącenia kobiety. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Ligota. Sprawca potrącił kobietę, a następnie nie zatrzymując się odjechał w kierunku Sycowa.

Tuż po godzinie 5:00 (19.02.2017r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety, do którego doszło w miejscowsci Ligota w gminie Kobyla Góra. 

Wstępne ustalenia wykazały, że 39-letnia mieszkanka Sycowa, idąc prawym pasem jezdni została potrącona przez nieustalony dotąd pojazd. Ponadto sprawca wypadku nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Sycowa. Pokrzywdzona 39-latka w wyniku potrącenia doznała licznych obrażeń ciała i załoga Pogotowai Ratunkowego przewiozła ją do Szpitala w Ostrzeszowie. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta nie posiadała nasobnych elemntów odblaskowych oraz była w stanie nietrzeźwości.

Policjanic z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą czynności służbowe celem ustalenia i zatrzymania sparwcy potrącenia.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich świadków zdarzenia oraz osób mogących pomóc w ustaleniu sprawcy wypadku o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27  lub telefonicznie pod numerem 997.