Poszukiwany listem gończym zatrzymany - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Data publikacji 27.02.2017

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali mieszkańca gminy Kobyla Góra, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie celem odbycia kary pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym. Ponadto podczas zatrzymania w mieszkaniu sprawcy kryminalni ujawnili narkotyki.

W miniony piątek (24.02.2017r.) ostrzeszowscy kryminalni na terenie Sycowa (woj. dolnośląskie) zatrzymali 21-letniego mężczyznę (mieszkaniec gminy Kobyla Góra), który był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie celem zatrzymania i doprowadzenia do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Ponadto podczas zatrzymania, w mieszkaniu które 21-latek wynajmował policjanci ujawnili narkotyki. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę w ilości około 2 gram. Także kryminalni  ujawnili trzy krzewy konopi w doniczkach, w różnej fazie wzrostu.
Policjanci sprawcę zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. Mężczyzna za posiadanie środków odurzających ustawą zabronionych usłyszał zarzut, do którego się przyznał, na drugi dzień 21-latek został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wlkp. celem odbycia kary pozbawienia wolności.