Okradł swoją teściową - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł swoją teściową

Data publikacji 06.03.2017

Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie mężczyznę, który okradł swoją teściową. Sprawca wykorzystując nieobecność krewnej, która przebywa w Szpitalu ukradł z jej domu pieniądze oraz złotą biżuterię.

W minioną niedzielę (05.03.2017r.) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego 38-letniego mężczyznę (mieszkaniec gminy Doruchów), który okradł swoją teściową.

Mężczyzna wykorzystał nieboceność 63-letniej kobiety, która od połowy stycznia przebywa w Szpitalu. Sprawca doskonale wiedział, że klucze do domu teściowej przechowuje jego żona. Bez jej wiedzy zabrał klucze, a z mieszkania teściowej ukradł złotą biżuterię i pieniądze w kwocie 900 zł. Łączna wartość skradzionego mienia została wyceniona na kwtotę 3200 zł.

Ze skradzionego mienia policjanci odzyskali tylko złotą biżuterię, którą 38-latek sprzedał w lokalnym lombardzie. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, za to przestępstwo grozi mu kara nawte do 5 lat więzienia.