Śmiertelny wypadek w Kuźnicy Bobrowskiej - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w Kuźnicy Bobrowskiej

Data publikacji 27.03.2017

Najprawdopodobniej nie dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków na drodze było przyczyną kolejnego tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący volkswagenem poniósł śmierć na miejscu, kierującą peugeotem przetransportowano do Szpitala w Ostrowie Wlkp.

Po godzinie 15:30 (27.03.2017r.) dyżurny ostrzeszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drgowym, do którego doszło w miejscowości Kuźnica Bobrowska.

Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki volkswagen golf, będąc na łuku drogi, najparwdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem marki peugeot partner. Volkswagenem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Kraszewice, który poniósł śmierć na miejscu. Drugim uczestnikiem wypadku była 32-letnia mieszkanka powiatu kaliskiego, którą niezwłocznie przetransportowano do Szpitala w Ostrowie Wlkp.

Na miejscu zdarzenia obecny był również Prokurator Rejonowy, który polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji.

Policjanci ustalają kolejne okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.