Komórka wróciła do właściciela - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komórka wróciła do właściciela

Data publikacji 09.08.2017

Kobylogórscy dzielnicowi ukarali mandatem karnym mężczyznę, który wykorzystując nieuwagę znajomego ukradł jego telefon komórkowy. Mundurowi skradzione mienie ujawnili przy sprawcy podczas kontroli osobistej. Komórka wróciła do właściciela.

Po godzinie 20:00 (08.08.2017r.) kobylogórscy dzielnicowi interweniowali w związku ze zgłoszeniem kradzieży telefonu komórkowego, do której doszło w rejonie boiska przy ul. K. Tetmajera. Pokrzywdzony mieszkaniec gminy Kobyla Góra zgłosił, że ktoś ukradł mu telefon (wartość 400 zł.), z kolei o kradzież podejrzewał trzy osoby, które mogły wykorzystać jego nieuwagę.

W wyniku podjętych czynności służbowych, policjanci ustalili, że telefon ukradł 21-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Sprawca już na widok funkcjonariuszy zaczął się oddalać. Mundurowi przeprowadzili wobec niego kontrolę osobistą i ujawnili przy nim telefon pokrzywdzonego, który zdążył już wyłączyć.

Mundurowi skardzione mienie zwrócili właścicielowi, sprawca za popełnione wkroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.