Okradała swoją pracodawczynię - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradała swoją pracodawczynię

Data publikacji 29.08.2017

Ostrzeszowscy kryminalni zatrzymali 28-letnią mieszkankę gminy Kobyla Góra, która okradała swoją pracodawczynię. Podejrzana niemalże codziennie wynosiła za sklepu różnego rodzaju artykuły spożywcze i przemysłowe. Wartość skradzionego mienia została wyceniona na kwotę co najmniej 2500 zł.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, w poniedziałek (28.08.2017r.) zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie 28-letnią mieszkankę gminy Kobyla Góra, która od 1 sierpnia br. okradała swoją pracodawczynię. Podejrzana będąc zatrudniona w jednym ze sklepów spożywczo-przemysłowych na terenie gminy Kobyla Góra, jako sprzedawca wykorzystała nieuwagę pracowadcy i niemalże codziennie wynosiła ze sklepu różnego rodzaju artykuły spożywcze i przemysłowe. Właścicielka sklepu powstałe straty wyceniła na kwotę co najmniej 2500 zł.

Ostrzeszowscy śledczy przedstawili już zarzut kradzieży cudzego mienia, podejrzana przyznała się do zarzucanych jej czynów. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sparwie.