Kolizja w rejonie skrzyżowania - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja w rejonie skrzyżowania

Data publikacji 30.08.2017

Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w rejonie skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej i ul. Jana Pawła II w Ostrzeszowie. Policjanci sprawcy zatrzymali uprawnienia do kierowania oraz skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie.

Po godzinie 16:00 (29.08.2017r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło w Ostrzeszowie w rejonie skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej i ul. Jana Pawła II.

Policjanci na miejscu ustalili, że sprawcą zdarzenia był 30-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierujący samochodem marki opel meriva. Mężczyzna będąc w rejonie skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki ford mondeo, którym kierował 26-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Policjanci sparwcy kolizji zatrzymali uprawnienia do kierowania, ponadto w przedmiotowej sprawie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sadu Rejonowego w Ostrzeszowie.