Dwie kolizje drogowe - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie kolizje drogowe

Data publikacji 27.09.2017

W miniony wtorek, Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie odnotowała dwie kolizje drogowego. W obu przypadkach sprawcy zostali ukarani karą grzywny.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Grabowie nad Prosną przy ul. A. Mickiewicza po godzinie 7:00 (26.09.2017r.). Policjanci na miejscu ustalili, że sprawcą był 30-letni mieszkaniec miejscowości Pląsy kierujący fiatem ducato. Mężczyan podczas jazdy nie zachował należytych środków ostrożności i uderzył  w zaparkowany pojazd marki fiat uno należący do mieszkańca gminy Grabów nad Prosną. Sprawca był trzeźwy, mundurowi ukarali go manadtem karnym.

Do drugiego zdarzenia doszło również w Grabowie nad Prosną, przy ul. Ostrowskiej. Dyżurny o zdarzeniu otrzymał zgłoszenie po godzinie 15:00 (26.09.2017r.). Policjanci na miejscu ustalili, że sprawcą kolizji była 48-letnia mieszkanka gminy Grabów nad Prosną kierująca samochodem osobowym marki volkswagen golf. Kobieta nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzezdającego ją pojazdu i uderzyła w samochód osobowy marki volkswagen golf, którym kierował 37-letni mieszkaniec gminy Mikstat. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawcę  mundurowi ukarali mandatem karnym.