Sprawcy włamania w rękach Policji - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy włamania w rękach Policji

Data publikacji 29.09.2017

Policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną zatrzymali dwóch podejrzany o włamanie do niezamieszkałej posesji. Sprawcy z budynku ukradli dwie kosiarki spalinowe. Skradzione mienie zostało już odzyskane i zwrócone właścicielowi. Podejrzanym grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

W minioną środę (27.09.2017r.), policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie dwóch mężczyzn w wieku 31 i 32 lat (obaj są mieszkańcami powiatu ostrzeszowskiego) podjerzanych o włamanie się do niezamieszkałej posesji w miesjcowości Palaty w gminie Grabów nad Prosną. Mężczyzni do budynku weszli 21 wrzesnia br. uprzednio wyłamując okno, przez które dostali sie do pomieszczania garażu. Trzydziestolatkowie z garażu ukradli dwie kosiarki spalinowe o łącznej wartości 600 zł. na szkodę mieszkańca Ostrzeszowa. Skradziony sprzęt policjanci odzyskali i już zwrócili właścicilowi.

Mężczyzni usłyszeli już zarzut wspólnej kradzieży z włamaniem, do której się przyznali. Za to przestępstwo grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.