Tragiczny wypadek w miejscowości Bukownica - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w miejscowości Bukownica

Data publikacji 10.11.2017

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w dniu dzisiejszym na drodze wojewódzkiej W449 w miejscowości Bukownica. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalają funkcjonariusze ostrzeszowskiej komendy.

W dniu dzisiejszym, tj. 10.11.2017 roku o godzinie 11:15 na drodze wojewódzkiej W449 w miejscowości Bukow pojazdónica doeszło do zdarnzenia drogowego ze skutkiem śmmiertelnym.

Ze wstępnych ustaleń wynik, że 36-letnia mieszkanka Mącznik, gm. Kraszewice, kilerująca saomochodem oksobowym marki Hyundai, na prostym odcinku drogi wyprzedzając kolumnę  pojazdów: Opla Vectrę, Citroena C3 oraz ciągnik rolniczy m-ki Ferguson wraz z rozrzutnikiem, mogła zostać uderzona w prawy bok przez 34 letnią kierującą Citroenem C3, która nie upewniła się, co do możliwości wyprzedzenia poprzedzającego ją ciągnika rolniczego. Następnie, kierująca Hyundaiem Tuscon straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem, zjechała na prawe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Pomimo podjętej reanimacji 36-latka poniosła śmierć. Zebrano na miejscu zdarzenia ślady oraz przesłuchano świadków. Ostatecznie, kto jest winny doprowadzenia do wypadku, a kto  przyczynił się do niego - odpowie prowadzone w tej sprawie śledźtwo.