Wprowadzał do obrotu podrabiane towary - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wprowadzał do obrotu podrabiane towary

Data publikacji 17.11.2017

Policjanci z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu pozyskali informację, a następnie przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, zatrzymali osobę, która oferowała do sprzedaży na portalach aukcyjnych podrobione perfumy.

W dniu 16.11.2017 roku funkcjonariusze z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Poznaniu oraz z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali na terenie Ostrzeszowa 21-letniego mężczyznę (zam. Ostrzeszów), który wprowadzał do obrotu przedmioty z podrobionymi znakami towarowymi.

Informacja o sprzedającym zawierała dane świadczące o tym, że mężczyzna za pośrednictwem portali aukcyjnych oferuje do sprzedaży podrobione perfumy między innymi takich marek jak Giorgio Armani, Calvin Klein, Dolce Gabbana, Chanel czy Paco Rabanne.

W toku prowadzonych czynności operacyjnych ustalono dane osoby, którą zatrzymano celem przeprowadzenia czynności procesowych. Mężczyzna dobrowolnie wydał towar, w którego był posiadaniu. Perfumy zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie do prowadzonego postępowania.