Dokonała kradzieży mienia na kwotę około 4 tysięcy - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dokonała kradzieży mienia na kwotę około 4 tysięcy

Data publikacji 30.11.2017

W miniony wtorek policjanci zatrzymali do dyspozycji prokuratora kobietę, która na terenie powiatu ostrzeszowskiego dokonała kradzieży przedmiotów na łączną kwotę około 4 tysięcy złotych.

W dniu 20.11.2017 roku do ostrzeszowskiej komendy zgłosiła się kobieta, która poinformowała o kradzieży zaistniałej w okresie od 13-17 listopada br. na terenie jednej z posesji w miejscowości Rojów. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że sprawca z pomieszczeń mieszkalnych 28-latka dokonał zaboru mienia w postaci laptopa, telefonów komórkowych oraz pieniędzy w kwocie 500 złotych.

W toku prowadzonych przez Komendę Powiatową Policji w Ostrzeszowie czynności ustalono, że sprawczynią jest 40-letnia kobieta, która zamieszkuje i przebywa na terenie powiatu ostrowskiego. O powyższych ustaleniach powiadomiono funkcjonariuszy jednostki ościennej (KPP Ostrów Wlkp.), którzy w dniu 28.11.2017 roku około godziny 10:20 dokonali zatrzymania podejrzanej na terenie Ostrowa Wielkopolskiego.

Kobieta, która dokonała kradzieży mienia na łączną kwotę około 4 tysięcy złotych, została zatrzymana do dypozycji prokuratora, a następnie przewieziona do KPP w Ostrzeszowie, gdzie przedstawiono jej zarzut z art. 278 § 1 kodeksu karnego.

 

Autor: Magdalena Hańdziuk