Uderzył w pojazd i odjechał - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uderzył w pojazd i odjechał

Data publikacji 11.12.2017

O fakcie uszkodzenia pojazdu powiadomiła dyżurnego ostrzeszowskiej komendy pokrzywdzona, która dokładnie opisała sprawcę zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany i odpowie m .in. za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

W dniu 10.12.2017 roku o godzinie 11:50 do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zadzwoniła 39-letnia mieszkanka Ostrzeszowa informując, że na Placu Kazimierza Wielkiego w Ostrzeszowie kierujący samochodem osobowym marki Seat Ibiza, włączając się do ruchu, uszkodził pojazd marki Ford Galaxy, będący jej własnością i odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci na podstawie tablic rejestracyjnych pojazdu ustalili jego właściciela, którym okazał się 27-letni mieszkaniec Komorowa. Zgłaszająca dokładnie opisała sprawcę zdarzenia, którego zatrzymano w jego miejscu zamieszkania. Mężczyznę poddano kontroli stanu trzeźwości z wynikiem 1,19 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, a po przewiezieniu do pogotowia ratunkowego w Ostrzeszowie pobranood niego trzykrotnie krew do badania.

Został on zatrzymany i doprowadzony do PDOZ KPP w Ostrzeszowie do dyspozycji prokuratora.

 

Autor: Magdalena Hańdziuk