Poniedziałkowe kolizje drogowe - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poniedziałkowe kolizje drogowe

Data publikacji 12.12.2017

Do trzech zdarzeń drogowych doszło w miniony poniedziałek na drogach powiatu ostrzeszowskiego. W związku z częstą zmianą warunków atmosferycznych apelujemy do kierowców o rozwagę i ostrożność.

1. W dniu 11.12.2017 roku o godzinie 08:00 w miejscowości Rogaszyce miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów. Policjanci na miejscu ustalili, że 30-letnia mieszkanka Ostrzeszowa, kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto, nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego ją pojazdu, w wyniku czego najechała na tył samochodu osobowego marki Ford Fiesta, którym kierowała 44-mieszkanka Rogaszyc. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

2. W dniu 11.12.2017 roku tuż przed godziną 09:00 w miejscowości Grabów nad Prosną na ul. Ostrzeszowskiej 32-lletnia mieszkanka Czajkowa, kierująca samochodem marki Skoda Fabia uderzyła w przebiegającą przez jezdnię zwierzyną leśną. Zwierzyna na skutek uderzenia przemieściła się na przeciwległy pas ruchu uszkadzając jadący z naprzeciwka pojazd marki BMW, którym kierował 29-letni mieszkaniec Giżyc.

3. W dniu 11.12.2017 roku o godzinie 16:10 w miejscowości Rogaszyce 21-letni mężczyzna (zam. Chotynin), kierując samochodem marki Mercedes, nie zachował należytej odległości i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Fiat 126p, którym kierował 27-letni mieszkaniec Zajączek. Pojadz ten przemieścił się i uderzył w samochód marki Mercedes, którym kierował 66-letni mieszkaniec Ostrzeszowa. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

 

Autor: Magdalena Hańdziuk