Zdarzenie drogowe w miejscowości Kopeć - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Zdarzenie drogowe w miejscowości Kopeć

Data publikacji 08.01.2018

Poszkodowany w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miniony piątek w miejscowości Kopeć, został przewieziony do szpitala i pozostał na obserwacji. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

W dniu 05.01.2018 roku o godzinie 20:40 dyżurny ostrzeszowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kopeć.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że 53-letnia kobieta, kierując samochodem marki VW Transporter, na prostym odcinku drogi powiatowej P5587, zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki Volvo, którym kierował 24-letni mężczyzna. Uczestnicy są mieszkańcami powiatu ostrzeszowskiego.

W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem Volvo został przewieziony do szpitala w Ostrzeszowie, gdzie pozostał na obserwacji.

Na miejscu policjanci wykonali czynności w kierunku art. 177 § 1 kodeksu karnego (wypadek drogowy) oraz zatrzymali prawo jazdy sprawczyni zdarzenia.

 

Autor: Magdalena Hańdziuk