Nowe radiowozy w ostrzeszowskiej komendzie - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Nowe radiowozy w ostrzeszowskiej komendzie

Data publikacji 02.03.2018

Opel Mokka oraz Opel Astra to dwa nowe, oznakowane pojazdy, które zasiliły tabor Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Samochody zostały zakupione dzięki współpracy z lokalnymi samorządami, Stowarzyszeniem Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie oraz z środków własnych Policji.

W dniu 02.03.2018 roku na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków oraz dokumentów do dwóch nowych, oznakowanych pojazdów służbowych, które zasiliły policyjny tabor. Nowe samochody to radiowóz marki Opel Mokka, który przekazany został do Rewiru Dzielnicowych w Kobylej Górze oraz Opel Astra, który zasili środki transpotrowe Wydziału Ruchu Drogowego ostrzeszowskiej komendy. Pojazdy zostały zakupione dzięki zaangażowaniu i wsparciu lokalnych samorządów oraz Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie.

Uroczyste przekazanie pojazdów nastąpiło w obecności zaproszonych gości. Kluczyki i dokumenty na ręce Kierownika Rewiru Dzielnicowych w Kobylej Górze oraz Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego przekazali Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki wraz z Wójtem Gminy Kobyla Góra Wiesławem Berskim oraz prezesi Stowarzyszania Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie Zbyszko Szmaj i Zofia Witkowska.

W uroczystości uczestniczył proboszcz parafi p.w. Chrystusa Króla w Ostrzeszowie ks. Paweł Maliński, który poświęcił radiowozy, aby pomyślnie służyły poruszającym się nimi policjantom.

 

Autor: Magdalena Hańdziuk