Kolejne przekroczenia prędkości - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Kolejne przekroczenia prędkości

Data publikacji 26.09.2019

Policjanci z ostrzeszowskiej drogówki, 25 września br. zatrzymali na drogach powiatu trzech "piratów drogowych", którym zatrzymali uprawnienia do kierowania oraz ukarali ich karą grzywny. Apelujemy do wszystkich kierowców, aby dostosowali odpowiednią prędkość do panujących warunków na drodze, szczególnie w obecnym okresie jesiennym.

1. W Przytocznicy, po godzinie 15:00 policjanci zatrzymali pojazd marki citroen berlingo. Samochodem kierował 33-letni mieszkaniec gminy Doruchów, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 110/50 km/h.

Mundurowi sprawcy wykroczenia drogowego zatrzymali uprawnienia do kierowania, także ukarali go karą grzywny oraz punktami karnymi.

2. W tym samym miejscu, kilkanaście minut później, policjanci zatrzymali pojazd marki opel vivaro. Samochodem kierował 33-letni mieszkaniec gminy Doruchów. Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 116/50 km/h.

Sprawca wykroczenia drogowego "stracił" prawo jazdy oraz został ukarany karą grzywny.

3. W miejscowości Racławice, po godzinie 16:00 policjanci zatrzymali pojazd marki audi A6. Samochodem kierowała 43-letnia mieszkanka gminy Czajków. Kobieta w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 104/50 km/h.

Policjanci sprawczyni zatrzymali uprawnienia do kierowania oraz ukarali ją mandatem karnym.