Nadmierna prędkość w Szklarce Przygodzickiej - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nadmierna prędkość w Szklarce Przygodzickiej

Data publikacji 28.12.2009

szklarka1Do ostrzeszowskiego szpitala trafiła kobieta z obrażeniami ciała. Około godz. 11:00 jadąc w kierunku miejscowości Szklarka Przygodzicka nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków na drodze i  uderzyła w jadącą z przeciwnego kierunku ciężarówkę.

Dyżurny Policji w  dniu dzisiejszym (28.12.2009r.) około godz. 11:00 otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Szklarka Przygodzicka. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że kobieta E.K. (mieszkanka powiatu ostrowskiego) kierująca samochodem osobowym marki fiat panda jadąc prostym odcinkiem drogi w kierunku miejscowości Szklarka Przygodzicka nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków na drodze i wpadła w poślizg. Następnie kierująca straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w lewe przednie koło jadącego z przeciwnej strony samochodu ciężarowego marki jelcz.

W wyniku zdarzenia kierująca fiatem doznała obrażeń ciała, także obrażeń ciała doznały małoletnie osoby znajdujące się w tym pojeździe – wszyscy trafili do ostrzeszowskiego szpitala. Kierującemu ciężarówką nic się nie stało, oboje kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

 

szklarka2
szklarka3