Nietrzeźwy uderzył w golfa - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy uderzył w golfa

Data publikacji 20.01.2010

blachaW Ostrzeszowie na ul. Al. Wojska Polskiego nietrzeźwy kierujący fordem fokusem wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w golfa. Zarówno sprawca jak i poszkodowany doznali obrażeń ciała.

W Ostrzeszowie (19.01.2010r.) na skrzyżowaniu ul. Al. Wojska Polskiego z ul. Piastowską po godz. 17:00 nietrzeźwy kierujący doprowadził do zdarzenia drogowego. Mężczyzna K.B. (mieszkaniec gminy Ostrzeszów) kierujący samochodem osobowym marki ford fokus wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku pojazdem marki vw golf. W toku wykonywanych czynności okazało się, że sprawca zdarzenia kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało prawie dwa promile alkoholu (0,94 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu).

Uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Czynności w sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrzeszowie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.