Kolizja na przemysłowej - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja na przemysłowej

Data publikacji 19.07.2010

indeksKolizja w Ostrzeszowie na ul. Przemysłowej, kierujący motorowerem wykonując manewr skrętu w prawo przewrócił się na jezdnię. Jadący za nim bus chcąc uniknąć najechania na motorowerzystę zatrzymał się, ale jadący za nim tir z naczepą nie zachował odpowiedniej prędkości u uderzył w tył busa. Dla sprawców mandaty karne.

W poniedziałek (19.07.2010r.) po godz. 7:00 na ul. Przemysłowej doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że mężczyzna R.G. (mieszkaniec gminy Ostrzeszów) kierujący motorowerem marki huatian wykonując manewr skrętu w prawo z trasy K-11 w ulice Przemysłową nagle przewrócił się na jezdnię. Jadący za nim kierujący samochodem marki fiat ducato chcąc uniknąć najechania na motorowerzystę zatrzymał się przed nim, ale jadący za nim mężczyzna B.M. (mieszkaniec województwa małopolskiego) kierujący tirem marki daf z naczepą uderzył w tył busa. Nikomu nic się nie stało.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, policjanci za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarali mandatem karnym motorowerzystę oraz kierującego tirem.