Kolizja na ul. Gen. Sikorskiego - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja na ul. Gen. Sikorskiego

Data publikacji 27.09.2010

radiowoz1Tuż przed godz. 7:00 w Ostrzeszowie przy ul. Gen. Sikorskiego kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystę nieprawidłowo przejeżdżającego po przejściu dla osób pieszych. Rowerzysta trafił do szpitala, po opatrzeniu lekarskim został zwolniony do domu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, policjanci ukarali mandatem karnym kierującego samochodem za spowodowanie kolizji drogowej oraz rowerzystę za jazdę po przejściu dla osób pieszych.

W Ostrzeszowie przy ul. Gen. Sikorskiego (27.09.2010r.) tuż przed godz. 7:00 doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci na miejscu zdarzenia ustali, że mężczyzna M.A. kierujący samochodem osobowym marki audi A4 potrącił mężczyznę Z.Ś. jadącego na rowerze, który nieprawidłowo w tym czasie przejeżdżał  przez oznakowane przejście dla osób pieszych. Rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala, ale po przeprowadzonym badaniu lekarskim został zwolniony do domu. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci kierującego samochodem ukarali mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej oraz rowerzystę za jazdę rowerem po przejściu dla osób pieszych.