Kolizja w Kochłowach - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja w Kochłowach

Data publikacji 28.09.2010

kochowyW miejscowości Kochłowy, na drodze K-11 kierujący samochodem ciężarowym wraz z przyczepą nie dostosował prędkości do warunków drogowych, gdzie w wyniku jego hamowania przyczepa skręciła na przeciwny pas ruchu uderzając w dwa samochody. Jedna osoba doznała obrażeń, sprawca został ukarany mandatem karnym.

Dyżurny ostrzeszowskiej Policji przed godz. 13:00 (27.09.2010r.) otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Kochłowy na drodze K-11.

Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że mężczyzny A.W. (mieszkaniec powiatu pleszewskiego) kierujący samochodem ciężarowym marki MAN wraz z naczepą nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze. W następstwie tego podczas hamowania przyczepa skręciła na przeciwny pas ruchu  i uderzyła w jadące z przeciwnego kierunku dwa samochody ford transit oraz renault master. W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem marki renault master doznał obrażeń ciała i zabrało go pogotowie ratunkowe. Po przeprowadzonym badaniu został zwolniony do domu.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, sprawcę kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.  

 

kochowy
kochowy2