Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnaliśmy naszych pięciu kolegów, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę

Data publikacji 28.02.2011

dsc_0573W miesiącu lutym 2011r. pożegnaliśmy pięciu naszych kolegów, którzy odeszli na emeryturę. Policjanci emeryci z uśmiechem na twarzy wspominali pierwszy dzień służy oraz ciekawe zdarzenia, które zapisały się głęboko w pamięci.

W miesiącu lutym 2011r. Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie mł.insp. Dariusz Bieniek wraz z Zastępcą nadkom. Markiem Kowalskim podziękowali policjantom za nienaganna długoletnią służbę, za duże zaangażowanie oraz za dyspozycyjność. Przy małym poczęstunku nasi emeryci z uśmiechem wspominali dzień przyjęcia do służby oraz ciekawe zdarzenia, które zapisały się głęboko w pamięci jeszcze z czasów Milicji.

Pracę w policji zakończyli: nadkom. Adam Surowy – pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną, podinsp. Krzysztof Jędrzejewski, który był Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, asp.szt. Krzysztof Tręda – dotychczasowy dyżurny, asp.sztab. Stanisław Bąkowski, który był dochodzeniowcem w Komisariacie Policji w Grabowie nad Prosną, asp. Bogdan Podstawa zasłużony policjant z Wydziały Ruchu drogowego.       
dsc_0573

 

dsc_0567