Włamał sie do kilku obiektów w naszym powiecie - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał sie do kilku obiektów w naszym powiecie

Data publikacji 28.03.2011

paragraf_2911Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego  na podstawie własnych ustaleń w połowie miesiąca marca 2011r. zatrzymali 22-niego mieszkańca miejscowości Turze, który był podejrzany o kradzieże z włamaniem do różnych obiektów na terenie naszego powiatu.

Ostrzeszowscy kryminalni w dniu 15 marca 2011r. na podstawie własnych ustaleń zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego 22-letniego mieszkańca miejscowości Turze, który dwukrotnie włamał się do lakolu gastronomicznego na terenie gm. Ostrzeszów skąd zabrał artykuły spożywcze i przemysłowe powodując starty na kwotę 1200 złotych na szkodę właściciela.W toku prowadzonego dochodzenia okazało się, że sprawca w miesiącu lutym włamał się sklepu ogrodniczego w Ostrzeszowie, gdzie splądrował pomieszczenie oraz zabrał telefon komórkowy marki Nokia i panel sterujący od rejestratora monitoringu powodując straty na w kwocie 2800zł. na szkodę właściciela. Dwa dniu później 22-latek włamał się do kiosku z artykułami ogrodniczymi także na terenie naszego miasta skąd zabrał pieniądze w kwocie 40 zł. oraz znicze, zapalniczki i baterie.

Przedmiotowe postępowanie przeciwko 22-letniemu mieszkańcowi Turze zostało zakończone aktem oskarżenia i przekazane do Sadu Rejonowego w Ostrzeszowie.