Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany na gorącym uczynku uszkodzenia przystanku autobusowego w Szklarce Przygodzickiej

Data publikacji 13.06.2011

kajdanki79Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 17-letniego mieszkańca gminy Ostrzeszów, który w miniony piątek (10.06.2011r.) po godz. 22:00 wybił trzy szyby na przystanku autobusowym w miejscowości Szklarka Przygodzicka. 17-latka zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.


Policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego w miniony piątek (10.06.2011r.) zatrzymali na gorącym uczynku 17-letniego mieszkańca gminy Ostrzeszów, który w miejscowości Szklarka Przygodzicka wybił trzy szyby na przystanku autobusowym. Ponadto sprawca uszkodzenia mienia był nietrzeźwy – badanie wskazało ponad promil alkoholu (0,57 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu).

Przystanek autobusowy jest własnością Urzędu Miasta i Gminy w Ostrzeszowie, w chwili obecnej ustalane są całkowite straty uszkodzonego mienia.

Nietrzeźwego 17-latka  zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. Grozi mu kara  pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.