Posiadał narkotyki (24.07.2011r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał narkotyki (24.07.2011r.)

Data publikacji 25.07.2011

paragraf_2911Ostrzeszowscy policjanci podjęli interwencję wobec 24-letniego mężczyzny, który swoim zachowanie zakłócał ład i porządek w miejscu publicznym. Podczas czynności policjanci ujawnili u mężczyzny narkotyki w postaci marihuany. Sprawca zdarzenia był nietrzeźwy – badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu, został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie pod zarzutem posiadania narkotyków wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Ostrzeszowscy policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego w minioną niedzielę (24.07.2011r.) po godz. 15:00 podjęli interwencję wobec 24-letniego mężczyzny, który swoim zachowaniem zakłócał ład i porządek w miejscu publicznym. Podczas czynności funkcjonariusze ujawnili u sprawcy zdarzenia narkotyki w postaci marihuany, ponadto mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu (1,51 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu).

24-letniego mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie pod zarzutem posiadania narkotyków wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.