Tragiczny wypadek na trasie K-11 (29.08.2011r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na trasie K-11 (29.08.2011r.)

Data publikacji 30.08.2011

dsc_2700Na trasie K-11, tuż przed wjazdem do miejscowości Ostrzeszów doszło do tragicznego wypadku drogowego. Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 22-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki mazda z nieustalonych dotąd przyczyn nagle zjechała na przeciwny pas ruchu wprost pod nadjeżdżający z przeciwnej strony samochód ciężarowy marki daf. W wyniku zderzenia się pojazdów kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu.

Tuż przed północą (29.08.2011r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie K-11 między miejscowością Ostrzeszów, a miejscowością Niedźwiedź. Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 22-letnia mieszkanka Katowic kierująca samochodem osobowym marki mazda jadąc w kierunku Ostrzeszowa z nieustalonej dotąd przyczyny nagle zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w nadjeżdżający z przeciwnego kierunku samochód ciężarowy marki daf, którym kierował mieszkaniec województwa łódzkiego.

W wyniku zderzenia się pojazdów kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierującemu samochodem ciężarowym nic się nie stało, w chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci ustalają dalsze okoliczności tragicznego wypadku drogowego.

 

dsc_2700