Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla policjantów z oddziałów prewencji KWP w Poznaniu (20.10.2011r.)

Data publikacji 21.10.2011

img_0563Szczególne podziękowanie od Starosty powiatu ostrzeszowskiego, Wójta gminy w Kobylej Górze oraz Prezesa stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat” w Ostrzeszowie  dla trzech policjantów  z oddziałów prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy zostali oddelegowani na okres wakacyjno-letni do służby na terenie Komendy Powiatowej Policji  w Ostrzeszowie, a szczególnie na terenie gminy Kobyla Góra.

W dniu wczorajszym (20.10.2011r.) w budynku starostwa powiatowego w Ostrzeszowie odbyło się oficjalne podziękowanie oraz wręczenie drobnych podarunków dla trzech funkcjonariuszy Policji z oddziałów prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy w okresie wakacyjno-letnim zostali oddelegowani do służby na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, a szczególnie na terenie gminy Kobyla Góra:

·         starszy posterunkowy Bartosz Pietrzak,

·          starszy posterunkowy Łukasz Klim,

·         starszy posterunkowy Michał  Glapiak

Ponowne podziękowanie dla funkcjonariuszy skierował młodszy inspektor Dariusz Bieniek Komendant Powiatowej Policji w Ostrzeszowie za wzorową służbę oraz właściwie podejmowaną interwencję wobec sprawców wykroczeń oraz przestępstw.

Podziękowania także popłynęły z ust Lecha Janickiego Starosty Powiatu Ostrzeszowskiego, który podkreślił jak bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Również szczególnie podziękował  Wójt gminy Kobyla Góra akcentując na bezpieczeństwo dzieci oraz mieszkańców gminy.

img_0563img_0532

img_0551

 img_0550img_0555img_0539

 

 

 

 img_0553 img_0552img_0542

 

 

 

  img_0554

 

 

 

 

 

 

 

 

Gmina Kobyla Góra w okresie letnim, to wspaniałe miejsce dla turystów, którzy chętnie korzystają z przygotowanych atrakcji. Niestety wiąże się to również ze zwiększoną liczbą zdarzeń drogowych, kryminalnych. Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie mając na uwadze bezpieczeństwo turystów oraz mieszkańców tej gminy co roku wnioskuje do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu o dodatkowe wsparcie na wskazany teren.

To już kolejny taki sezon, podczas którego tutejsza jednostka Policji była wspomagana przez policjantów z oddziałów prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.