Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zakłócał ład i porządek w rejonie stadionu miejskiego w Ostrzeszowie (06.11.2011r.)

Data publikacji 07.11.2011

kajdankiOstrzeszowscy policjanci podjęli czynności służbowe wobec 28-letniego mężczyzny, który w niedzielne popołudnie w rejonie stadionu miejskiego przy ul. Ką…pielowej zakłócił ład i porządek w miejscu publicznym. Sprawca był nietrzeźwy, przeprowadzone badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu, został  zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań do wytrzeźwienia.

W niedzielne popołudnie 16:20 (06.11.2011r.) ostrzeszowscy policjanci podjęli czynności służbowe wobec 28-letniego mężczyzny (mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego), który w rejonie stadionu miejskiego przy ul. Ką…pielowej, będąc w stanie nietrzeźwości zakłócał ład i porządek w miejscu publicznym. Sprawca zaczepiał przechodniów oraz pracowników ochrony stadionu używają…c przy tym słów wulgarnych oraz spożywają…c alkohol. Ponadto mężczyzna nie stosował się do poleceń policjantów informują…cych go o właściwym zachowaniu się przez niego.

Sprawcę zdarzenia zatrzymano do wytrzeźwienia w policyjnej izbie zatrzymań w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. W dniu następnym usłyszał zarzuty za popełnione przez niego wkroczenia porzą…dkowe.