Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież torebki damskiej na terenie jedego z lokali w Ostrzeszowie (27.12.2011r.)

Data publikacji 27.12.2011

policjaNa terenie jednego z lokali gastronomicznych w Ostrzeszowie, w godzinach nocnych nieznany dotąd sprawca z otwartego pomieszczenia szatni ukradł torebkę, w której znajdowały się dokumenty, telefon komórkowy oraz pieniądze. Pokrzywdzona wyceniła starty na kwotę 400 złotych. Ostrzeszowscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kradzieży.

W godzinach nocnych 2:00 (27.12.2011r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na terenie jednego z ostrzeszowskich lokali gastronomicznych. W wyniku podjętych czynności w tej sprawie policjanci ustalili, że nieznany dotąd sprawca wszedł do otwartego pomieszczenia szatni, z którego ukradł damską torebkę. Pokrzywdzona osoba przebywająca w tym czasie w loku oświadczyła, że w torebce znajdowały się dokumenty, karta do bankomatu, pieniądze w kwocie 65 złotych oraz telefon komórkowy marki Nokia. Ogólne starty zostały wycenione na kwotę 400 złotych.

W chwili obecnej policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy, bądź sprawców przedmiotowej kradzieży.