18-latni sparwca kradzieży ustalony i zatrzymany (27.12.2011r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

18-latni sparwca kradzieży ustalony i zatrzymany (27.12.2011r.)

Data publikacji 28.12.2011

kajdankiOstrzeszowscy kryminalni ustalili i zatrzymali 18-letniego sprawcę kradzieży telefonu komórkowego marki HTC. Sprawca na terenie jednego z lokali gastronomicznych, w godzinach nocnych wykorzystując nieuwagę mężczyzny przebywającego również w tym samym lokalu, wyciągnął z jego kieszeni telefon komórkowy o łącznej wartości 300 zł. Skradziony telefon odzyskano i zwrócono pokrzywdzonemu. 18-letniego sprawcę zatrzymano do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

W miniony wtorek (27.12.2011r.) policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, ustalili i zatrzymali 18-letniego mężczyznę (mieszkaniec Ostrzeszowa), który w godzinach nocnych na terenie jednego z ostrzeszowskich lokali gastronomicznych, wykorzystując nieuwagę mężczyzny przebywającego w tym samym lokalu z kieszeni jego koszuli wyciągnął telefon komórkowy marki HTC o wartości 300zł.

Skradziony telefon policjanci odzyskali i oddali pokrzywdzonemu. Sprawcę kradzieży osadzono w Policyjnej Izbie Zatrzymań do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. 18-latkowi grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.