Przewróciła się przyczepa załadowana obornikiem... (29.03.2012r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przewróciła się przyczepa załadowana obornikiem... (29.03.2012r.)

Data publikacji 30.03.2012

2W Ostrzeszowie na drodze K-11 w rejonie skrzyżowania ul. Al. Wojska Polskiego z ul. Wierzbową doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym chcąc uniknąć zderzenia pojazdem, który nagle skręcił w lewo zaczął hamować co w następstwie doprowadziło do przewrócenia się przyczepy załadowanej obornikiem. 

Tuż po godzinie 17:00 (29.03.2012r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Ostrzeszowie na trasie K-11, gdzie przewróciła się przyczepa załadowana obornikiem. 

Skierowana grupa policjantów na miejsce zdarzenia ustaliła wstępnie, że mężczyzna (mieszkaniec gm. Ostrzeszów) kierujący ciągnikiem rolniczym marki deutz wraz z przyczepą zaczął nagle hamować z uwagi na wymieszenie pierwszeństwa przejazdu przez inny pojazd który niespodziewanie skręcił w lewo. W następstwie nagłego hamowania na jezdnie przewróciła się przyczepa, która była załadowana obornikiem. Kierujacy ciągnikiem rolniczym był trzeźwy, nie doznał obrażeń. 

Ostrzeszowscy policjanci prowadzą dalsze ustalenia w tej sprawie.