Wypadek drogowy w miejscowości Czajków (25.04.2012r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek drogowy w miejscowości Czajków (25.04.2012r.)

Data publikacji 30.04.2012

radiowoz1W miejscowości Czajków (powiat ostrzeszowski) małoletnia kierująca rowerem, w rejonie skrzyżowania dróg powiatowych nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i została potrącona przez kierującego samochodem marki renault maskot. Małoletnia w wyniku zdarzenia poniosła poważne obrażenia ciała i została przewieziona do szpitala w Ostrowie Wlkp. Policjanci ustalają dalsze okoliczności wypadku drogowego. 

Tuż po godzinie 17:00 (25.04.2012r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w powiecie ostrzeszowskim w miejscowości Czajków. 

Skierowana grupa policjantów na miejscu zdarzenia wstępnie ustaliła, że do wypadku drogowego przyczyniła się 11-letnia mieszkanka miejscowości Salomony. Wymieniona małoletnia kierująca rowerem, będąc w rejonie skrzyżowania dróg powiatowych nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i została potrącona przez mężczyznę kierującego samochodem marki renault maskot. W następstwie zdarzenia 11-latka poniosła poważne obrażenia ciała i została przewieziona do szpitala w Ostrowie Wlkp. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie badają dalsze okoliczności wypadku drogowego.