Ukradł telefon komórkowy (27.09.2013r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł telefon komórkowy (27.09.2013r.)

Data publikacji 30.09.2013

policjaOstrzeszowscy kryminalni ustalili i zatrzymali złodzieja telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach miesiąca czerwca 2013r. na terenie jednego z klubów tanecznych w Ostrzeszowie. Wówczas nieznany gość lokalu wykorzystał nieuwagę przebywającego w pomieszczeniu mężczyzny i ukradł mu telefon komórkowy marki sony ericsson. Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży, teraz stanie przed Sądem. 

W miniony piątek (27.09.2013r.) ostrzeszowscy kryminalni w wyniku własnej pracy operacyjne ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu komórkowego.

Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach miesiąca czerwca b.r. na terenie jednego z klubów tanecznych w Ostrzeszowie. Ustalenia wykazały, że 22-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego przebywając na terenie lokalu, wykorzystał nieuwagę innego gościa i ukradł mu telefon komórkowy marki sony ericsson warty 300 zł.

Podejrzany usłyszał już zarzut przywłaszczenia cudzego mienia, za to przestępstwo kodeks karny przewiduję karę nawet do 5 lat więzienia.