Te dwie porcje marihuany nie zostaną użyte (23.12.2013r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Te dwie porcje marihuany nie zostaną użyte (23.12.2013r.)

Data publikacji 24.12.2013

paragraf-2Ostrzeszowscy policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu do dyspozycji Prokuratora. Za popełnione przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do trzech lat więzienia.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek (23.12.2013r.) po godzinie 20:00 w Ostrzeszowie na ul. Łąkowej. Podejrzani to mężczyźni w wieku 25-lat i obaj są mieszkańcami Ostrzeszowa.

Policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego podjęli czynności służbowe wobec 25-latków przebywających w samochodzie. W tarkcie legitymowania oraz sprawdzania, czy nie są poszukiwani, mundurowi zwrócili uwagę na ich nerwowe zachowanie. Kontrola osobista dwóch panów wyjaśniła, co było powodem takiego zachowania, obaj posiadali przy sobie narkotyki - była to marihuana (dwie porcje).

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu do dyspozycji Prokuratra Rejonowego w Ostrzeszowie. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do trzech lat więzienia.