Upojony alkoholem i do tego agresywny (09.03.2014r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Upojony alkoholem i do tego agresywny (09.03.2014r.)

Data publikacji 10.03.2014

radiowoz1Załoga Pogotowia Ratunkowego próbowała udzielić pierwszej pomocy mężczyźnie, który leżał na chodniku upojony alkoholem. Niestety nietrzeźwy był agresywny, co skutkowało wezwaniem na miejsce również Policji. Mundurowi sprawcę doprowadzili do miejsca zamieszkania, gdyż nie wymagał on dalszej hospitalizacji. Policjanci wystawili również wezwanie do stawienia się w jednostce Policji celem ukarania za popełnione przez niego wykroczenie.

W niedzielę (09.03.2014r.) ostrzeszowscy policjanci udali się do miejscowości Rogaszyce (gm. Ostrzeszów) w związku ze głoszeniem interwencji przez Załogę Pogotowia Ratunkowego, która próbowała udzielić pierwszej pomocy nietrzeźwemu mężczyźnie.

Na miejscu okazało się, że mężczyzna będąc w stanie upojenia alkoholowego leżał na chodniku przy drodze krajowej nr 11. Z chwilą gdy Załoga Pogotowia Ratunkowego próbowała udzielić mu pomocy medycznej, mężczyzna był agresywny. Policjanci ustalili, że był to 40-letni mieszkaniec Rogaszyc, który nie wymagał dalszej hospitalizacji.

Stróże prawa doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodzinie. Sprawca również otrzymał wezwanie do stawiennictwa do jednostki Policji celem ukarania go mandatem karnym za pełnione wykroczenie nieobyczajnego wybryku.