Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przeszkadzał dzieciom na placu zabaw, a potem wchodził na latarnie uliczne (28.03.2014r.)

Data publikacji 31.03.2014

248-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, w parku miejskim przeszkadzał dzieciom na placu zabaw - policjanci ukarali go mandatem karny. Trzy godziny później ten sam sprawca uszkodził na Rynku latarnię uliczną próbując na nią wchodzić. Za to wykroczenie mundurowi skierują na niego wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego. 

W piątkowe popołudnie (28.03.2014r.), tuż przed godziną 16:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w ostrzeszowskim parku miejskim mężczyzna nie daje się bawić dzieciom na placu zabaw.

Stróże prawa potwierdzili ten fakt. W parku zauważyli mężczyznę, który swoim zachowaniem zakłócał ład i porządek przebywającym tam osobom, a szczególnie dzieciom przerywając im zabawę na placu zabaw. Policjanci ustalili, że był to 48-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, za popełnione wykroczenie ukarali go mandatem karnym.

Mężczyzna jednak nie dał policjantom o sobie zapomnieć. Trzy godziny późnij (19:20) patrol został skierowany na teren ostrzeszowskiego Rynku, gdzie 48-latek miał wchodził na uliczne latarnie. Mundurowi ustalili, że ostrzeszowianin uszkodził latarnię, gdy na nią wchodził. Ponadto mężczyzna był nietrzeźwy - badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu.

Tym razem policjanci na 48-latka skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego.