Uszkodził drzwi wejściowe (02.04.2014r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uszkodził drzwi wejściowe (02.04.2014r.)

Data publikacji 03.04.2014

kogut_policyjnyPolicjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gm. Doruchów, który umyślnie uszkodził drzwi wejściowe do budynku Skupu Złomu na terenie gm. Doruchów. Sprawca w chwili zatrzymania był nietrzeźwy i trafił do policyjnego aresztu. Jak tylko wytrzeźwieje usłyszy zarzut uszkodzenia mienia, za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia. 

Po godzinie 17:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu drewnianych drzwi wejściowych do budynku Skupu Złomu na terenie SKR w Doruchowie. Powstałe straty zostały wycenione na kwotę 500 złotych.

Skierowani policjanci na miejsce zdarzenia potwierdzili powstałe uszkodzenia. Chwilę później już wiedzieli, że sprawcą był 28-letni mieszkaniec gm. Doruchowa, który poprzez wielokrotne kopnięcia uszkodził drzwi wejściowe do budynku.

28-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, przeprowadzone wobec niego badanie wykazało ponad 1,5 ‰ alkoholu - został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jak tylko wytrzeźwieje usłyszy zarzut umyślnego uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.